اتفاقات

آماده باش۲۰هزار پلیس برای برگزاری مراسم ارتحال حضرت امام(ره) / پیش‌بینی حضور ۱۵۰ هزارنفر

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خصوص آمادگی پلیس برای تشییع پیکر امام خمینی (ره) گفت: 20 هزار سرباز برای مراسم سراسری آماده هستند.

به گزارش اخبار ایران من، سردار حسین رحیمی عصر امروز در مراسم تشییع پیکر بنیانگذار انقلاب اسلامی که در کلانتری شهید مصطفی خمینی برگزار شد، اظهار کرد: تلاش ما بر این است که سی و سومین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) را به سلامت و آرامش گرامی بداریم. پیش بینی ما این است که 110 تا 150 هزار نفر از 10 استان مختلف تهران در این مراسم شرکت کنند.

وی افزود: برای تمامی اتوبوس ها پارکینگ در نظر گرفته شده و 17 پارکینگ برای این امر با همکاری شهرک و پلیس راه در نظر گرفته شده است. در هر دروازه علائم جهت دار وجود دارد. همچنین انتظار می رود بیش از 20000 سرباز نیز امنیت را در این مراسم تامین کنند.

رحیمی در ادامه گفت: همکاری قابل توجهی از مناطق غرب و شرق قم صورت گرفته است. پروژه ها و روش های ویژه در حال حاضر آغاز شده است.

فرمانده انتظامی این ستاد افزود: نیروهای ضربت با نیروی انتظامی و پلیس نامحسوس و نیروی انتظامی و ستاد تهران آماده بزرگداشت رحلت امام خمینی (ره) هستند. همچنین 85 ایست بازرسی در تهران برای حفاظت شبانه وجود دارد.

در این مراسم رئیس پلیس فتا، معاون فناوری ارتباطات پلیس، فرمانده انتظامی غرب تهران و … گزارشی از فعالیت های خود در این مراسم ارائه کردند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا