اتفاقات

بازداشت زورگیر تک‌رو در شهرک‌غرب / سرقت خودرو با جرثقیل

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از دستگیری آدم ربا تک چهره، اپراتور جرثقیل، سارق و … خبر داد.

به گزارش اخبار ایران منسرهنگ جلیل موفوفی به تشریح سه مورد از این پلیس ها در 24 ساعت گذشته پرداخت و گفت: یکی از این پرونده ها مربوط به دستگیری زورگیر تکرو است. برای رسیدگی به این پرونده در پی افزایش سرقت گوشی های تلفن همراه و روش کپی برداری در شهرک های غرب و سعادت آباد به ویژه با موتور سیکلت تکرو در تیم عملیات پلیسی این منطقه قرار گرفت و ماموران خادو شروع به کار کردند. برای جستجوی فیلد

وی با بیان اینکه پلیس متوجه جزئیات و ساعاتی که متهم در تحقیقات و بازجویی سپری کرده بود، گفت: اطلاعاتی که به دست آوردند به تمامی تیم های بازرسی اعلام شد تا اینکه روز گذشته پلیس در حال گشت زنی در شهرستان غرب بود که در حال گشت زنی در شهر غرب بودند. متهم را مجرم تشخیص داد. شهروندان با مشاهده گریه وی بلافاصله وارد عمل شده و پس از دقایقی و طرح ریزی برای توقف متهم، متهم دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

موفهی در خصوص کشف یک قبضه سلاح سرد از متهم گفت: متهم 18 ساله در تحقیقات پلیسی به جرم خود مبنی بر سرقت و 10 مورد زورگیری از شهروندان و سرقت گوشی تلفن همراه اعتراف شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ همچنین از دستگیری سارقان خودرو در شرق تهران خبر داد و گفت: در پی سرقت یک دستگاه خودرو نیسان در منطقه حکیمیه تهران پارس، رسیدگی به این پرونده و دستگیری یک دستگاه خودروی نیسان محول شد. دزد. یا دزدها

وی با بیان اینکه پلیس از وجود سه سارق که پلیس در حال بررسی و تحقیق است، خبر داد، افزود: در تحقیقات انجام شده محل اختفای متهم شناسایی و تیمی از کارشناسان پس از کشف اتهام به مخفیگاه آنها رفتند. رضایت یک عملیات هماهنگ و موثر است که هر سه نفر در محل دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند. همچنین در تحقیقات اولیه خودرویی که اخیرا به سرقت رفته بود نیز کشف شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ متهمان را بین 40 تا 45 ساله دانست و گفت: این افراد در تحقیقات مقدماتی به جرایم خود و سرقت خودرو در منطقه تهران پارس با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.

یک کامیون و یک جرثقیل سرقت کنید

وی همچنین از دستگیری یکی دیگر از سارقان خودرو در غرب خبر داد و گفت: با تلاش کارگران شهرک غرب، اپراتور جرثقیل که شش خودرو را سرقت کرده بود دستگیر شد. در پی افزایش سرقت خودرو در شهرستان غرب، تیم پلیسی در محل پلیس آگاهی مسئولیت مدیریت پرونده را بر عهده گرفت و با روشی خاص سارق یا سارقان را دستگیر و تحقیقات اولیه را آغاز کرد.

موفوحی با بیان اینکه پلیس راز سرقت را مشابه آنچه پلیس در حال بررسی و رسیدگی است، کشف کرد و گفت: در تحقیقات انجام شده مشخص شد سارق پس از تعیین تکلیف خودرویی را که می خواست با جرثقیل از کامیون استفاده کند سرقت کرده است. . تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه روز گذشته پلیس مرد را در حال پیاده روی دید و وارد عمل شد و وی را دستگیر و به مقر پلیس منتقل کرد.

رئیس پلیس امنیت تهران بزرگ ادامه داد: متهم 32 ساله در تحقیقات اولیه به 6 فقره سرقت اعتراف کرد. خریدار خودروها را نیز شناسایی کردند که وی نیز با دستور قضایی دستگیر شد.

به گفته آقای مواکوی، برای متهمان که در این سه رویداد دستگیر شده بودند، اتهامات جداگانه ای تشکیل و برای پیگیری بیشتر به دادسرای عمومی فرستاده شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا