اتفاقات

ترافیک نیمه سنگین در جاده چالوس و آزادراه تهران – شمال

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از ترافیک نیمه سنگین در دو محور شمالی خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با اخبار ایران من، درباره افزایش ترددها در جاده‌ها گفت: با نزدیک شدن به ایام تعطیلات خردادماه، حجم ترافیک در برخی محورهای کشور رو به افزایش است. 

وی با اشاره به وضعیت ترافیکی جاده های شمالی کشور افزود: در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و در آزادراه تهران – شمال محدوده انتهای تونل البرز ترافیک نیمه سنگین است. اما در محورهای هراز ، فیروزکوه و آزادراه قزوین – رشت تردد روان است. 

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا درباره سایر محورها ادامه داد: ترافیک در آزادراه قزوین – کرج و کرج – تهران حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک نیمه سنگین گزارش شده است.

شیرانی گفت: در محور شهریار – تهران در برخی مقاطع ترافیک نیمه سنگین است. همچنین  در آزادراه کرج – قزوین محدوده مهرویلا نیز معبر پرحجم است. 

وی با اشاره به وضعیت جوی جاده ها افزود: در هیچ یک از جاده های کشور بارش باران گزارش نشده است. 

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا ادامه داد: رانندگان و مسافران می‌توانند برای اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی و جوی با شماره‌های ۱۲۰ و ۸۸۲۵۵۵۵۵ تماس بگیرند تا با اطلاع از شرایط حاکم بر جاده‌ها بهترین زمان و مسیر را برای رسیدن به مقصد انتخاب کنند. 

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا