اتفاقات

توصیه‌های مدیریت بحران به استان تهران‌ها در پی وقوع باد شدید و رگبار

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به صدور هشدار زرد برای حوادث دوفصلی در استان تهران نسبت به وقوع وزش باد شدید و بارش شدید باران در کوهستان های شمال شرق هشدار داد.

به گزارش اخبار ایران منحامد یزدی آنلاین بعدازظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران از صدور دو سامانه نجومی در استان تهران خبر داد و گفت: بر اساس پیش بینی هواشناسی سامانه اول، وزش باد شدید و گرد و خاک خواهد بود که از فردا پنجشنبه 31 شهریور ماه آغاز می شود. این ماه از غروب جمعه اول اکتبر آغاز و پایان می یابد.

یزدی آنلاین نسبت به وزش باد شدید و گرد و خاک به مردم هشدار داد و گفت: با توجه به منطقه متاثر از هوا که مناطق جنوبی و غربی استان تهران است، مردم شهرستان های شهریار، ملارد، قدس، اسلامشهر، بهارستان، رباط کریم هستند. و ورامین، پیشوا، قرچک، پاکدشت و ری می‌خواهیم به ایمنی ساخت و ساز و استحکام ساختمان‌های تمام‌شده توجه ویژه داشته باشند، زیرا در وزش باد شدید احتمال سقوط اشیا از بالا وجود دارد.

وی در خصوص سامانه دوم پیش بینی شده توسط سازمان هواشناسی در صورت بارش شدید باران به ویژه عصر امروز چهارشنبه 30 شهریور و فردا شب پنجشنبه 31 شهریور افزود: منطقه متاثر از این امر. این طرح در شمال و شمال شرق خواهد بود و از مردم این مناطق می خواهیم هنگام پیاده روی در جاده های کوهستانی مراقب باشند و از بالا رفتن از ارتفاعات خودداری کنند و همچنین از پارک کردن در کنار جاده ها خودداری کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران در خصوص اتفاقاتی که در شهریور ماه در این دفتر اصلی رخ داده است، گفت: در این ماه بیش از 100 مورد در این دفتر مرکزی اتفاق افتاده و 300 نامه توسط سازمان های مختلف انجام شده است. .

یزدی آنلاین با بیان اینکه تمامی اقدامات تیم خدمات رسان و امدادگران در ایام اربعین حسینی(ع) طبق برنامه ریزی های انجام شده انجام شد، افزود: از همه دستگاه های خدمات رسان و کارگران که وقت گذاشتند تشکر می کنیم. و تلاش مداوم

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا