اتفاقات

جایگاه سربازان در مجموعه پلیس ممتاز و ارزشمند است

رئیس پلیس پیشگیری فراجا رشادت های کارگران در حفظ امنیت ایران اسلامی را خوب دانست و گفت: ارتش زینت ارتش است و نقش ویژه و مهمی در قانون کشور دارد.

به گزارش اخبار ایران من، سردار مهدی معصوم بیگی از سربازان منتخب پلیس پیشگیری که همزمان با هفته قانون به مناسبت گرامیداشت هفته قانون، هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم (ص) در ستاد فرماندهی پلیس پیشگیری شهرستان فرج برگزار شد، قدردانی کرد. ص) گفت: باز هم خداوند متعال را شاکریم که توانستیم در خدمت برادران عزیزمان و جوانان برومندی باشیم که پیشرفت و رشد آنها در گرو تلاش و فداکاری این جوانان است.

وی با بیان اینکه سربازان زینت سربازان هستند، افزود: با توجه به حضور جوانانی که مشاغل نظامی و انتظامی دارند، روحیه جوانی، شادابی و نشاط همیشه در این مکان ها جاری است.

معصوم بیگی ادامه داد: بهره مندی دستگاه های نظامی و انتظامی از دانش، مهارت و توان علمی پرسنل باعث سرعت و کارآمدی بیشتر عملیات شده است.

رئیس پلیس پیشگیری فراجا در خصوص نقش کارگران در ایجاد امنیت و صیانت از کل کشور ایران اسلامی گفت: نقش کارگران در قانون کشور یک فرصت و مهم است زیرا امنیت مردم و مردم را تامین می کنند.

وی با ادای احترام به مقام شامخ شهدا گفت: ایثارگری برای کارگران شغلی ارزشمند، تحسین برانگیز و الگوی مناسبی برای سایر جوانان کشور است.

وی دوران جوانی و سربازی را بخش مهمی از زندگی و مرحله ای از دانش برای ورود به زندگی اجتماعی برشمرد و گفت: کارگران باید سعی کنند خود انضباط، مسئولیت پذیر باشند و با فرصت های زندگی متفاوت زندگی کنند. فراگیری و اطاعت از قانون وظیفه خود در خدمت به کشور عزیزمان ایران اسلامی و ادای دین و دین خود.

آقای معصوم بیگی در خصوص کیفیت طرح گرانقدر «قاسم» که برای دومین سال اجرا می شود و اقداماتی که پلیس پیشگیری فراجا در هفته قانونی انجام داده است، گفت: «طرح قاسم» برگرفته از نام مبارک است. شهید حاج قاسم سلیمانی این بزرگمرد حافظ امنیت و راه والای سردار سلیمانی را سرمشق سربازان داوطلب ایران اسلامی قرار می دهد.

به گزارش سایت پلیس، در این مراسم که توسط بسیاری از کارکنان ستادی پلیس راه آهن، فرودگاه و پلیس فراجا برگزار شد، از کارکنان برگزیده و نمونه با اهدای لوح و وجه تجلیل و قدردانی شد. جایزه.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا