اتفاقات

جزئیات جدید از انهدام تیم تروریستی در زاهدان

اخبار ایران من/ سیستان و بلوچستان رئیس پلیس سیستان و بلوچستان گفت: گروهک تروریستی که شب گذشته در زاهدان انشعاب کرد با کارگران خارجی ارتباط مستقیم داشت و تحت آموزش آنها بود و در این زمینه جوایزی نیز دریافت می کند.

سردار محمد قنبری افزود: در چند هفته گذشته اعضای این گروه ضدامنیتی چندین حمله به قصد کشتن پلیس انجام داده اند که در ادامه فیلم اقدامات آنها توسط رسانه های معاند منتشر شد.

وی تصریح کرد: هر 6 نفر از اعضای این باند از جمله سه نفر از همدستانشان شب گذشته با اقدامات اطلاعاتی و سختگیری دستگیر شدند. حمله به نیروهای پلیس

رئیس پلیس سیستان و بلوچستان افزود: در بررسی اختفای این گروهک ضدامنیتی، سلاح و سایر سلاح ها از جمله کلت و کلاشینکف و 6 دستگاه خودروی این گروه که با این خودروها کار می کردند کشف شد. .است.

وی ادامه داد: همچنین اسناد و فیلم هایی نیز از این باند کشف و ضبط شده که در حال بررسی است.

سردار قنبری گفت: پس از بازجویی مشخص شد این گروه علاوه بر فعالیت پلیس، پیش از این نیز چندین فقره سرقت مسلحانه و سرقت انجام داده اند.

وی با قدردانی ویژه از همکاری مردم در ساخت این گروهک های ضدامنیتی گفت: پلیس به همراه سایر گروه های امنیتی با تمام توان در راه مبارزه با امنیت ایستاده است و تمامی اقدامات مجرمان هوشمندانه است. برای نظارت

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا