اتفاقات

جزییات مرگ دختر ۸ ساله بندرعباسی؛ مرگ بود یا خودکشی؟

یادداشت:

سردار غلامرضا جعفری گفت: در پی اعلام مأموران کلانتری 17 بندرعباس مبنی بر به دار آویختن اشیا ha آویزان در بندرعباس و انتقال فردی به بیمارستان ، مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به بیمارستان اعزام شدند.

وی افزود: پدر متوفی قبل از پلیس اعلام كرد دخترم شب گذشته برای بازی با دختری در نزدیكی به پشت بام خانه رفته است و صبح كه از خواب بیدار شدم دیدم دخترم آنجا نیست ، به پشت بام رفتم و او را كه از طناب آویزان بود دیدم. او این کار را کرده است

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با همکاری تیمی از افسران باتجربه پلیس با تحقیقات محلی و رئیس اداره تحقیقات جنایی به محل اعزام شدند و تحقیقات از خانواده و دوستان وی آغاز شد.

سردار جعفری همچنین گفت: به دلیل اهمیت و علاقه به پرونده ، هدف ویژه و مهمی تعیین شده و بازرسان برای جستجوی همسایگان ، دوستان و همه کسانی که از نزدیکان متوفی بودند حضور داشتند.

وی افزود: در زمان وقوع حادثه ، پلیس که یکی از دوستان متوفی بود ، دختری 12 ساله بود. ابتدا او حاضر به حضور در محل نشد ، اما با دیدن مدارك پلیس گفت كه برای بازی در شب حادثه به پشت بام رفتیم. با توجه به مشکلات جدی خانوادگی و حمایت یک دوست ، تصمیم گرفتیم به زندگی خود پایان دهیم.

سردار جعفری گفت: دختر جوان صحبت های خود را ادامه داد: ابتدا خودم را آویزان کردم که تحمل آن را نداشتم و خودم را نجات دادم ، سپس دوستم طنابی را به دور گردن خود پیچید و سپس طناب را کشیدم تا حوصله ام سر رفت. وقتی وضعیت او را دیدم وحشت کردم و سعی کردم او را نجات دهم اما متأسفانه نتوانستم حلقه گردن او را شل کنم و از ترس منطقه را ترک کردم.

به گفته سردار جعفری ، طبق دستور دادگاه ، متهم دختر 12 ساله ای برای ماندن در زندان به اداره کار بندرعباس تحویل داده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا