اتفاقات

متروپل دوباره فرو ریخت – اخبار ایران من

اخبار ایران من/خوزستان بخشی از ساختمان متروپل باقی مانده امروز فروریخته است.

به گزارش اخبار ایران من، امروز چهارشنبه (13 آبان) بخشی از ساختمان متروپل آبادان ریزش کرد.

پس از این حادثه نیروهای امدادی در محل حاضر شده اند اما از تعداد جان باختگان و مجروحان این حادثه اطلاعی در دست نیست.

ریزش مجدد مجروح در متروپل / حضور امدادگران در محل حادثه

معاون امداد و نجات هلال احمر خوزستان گفت: ساعتی قبل قسمت پشتی ساختمان متروپل ریزش کرد و یک خانم 42 ساله مجروح شد.

امیرعباس نجفی با اعلام این خبر به اصحاب رسانه گفت: ساعت 16:20 امروز (13 آبان) گزارشی مبنی بر ریزش بخشی از ساختمان متروپل و همزمان کارگروه های هلال احمر در این شهرستان دریافت شد. آبادان اعزام شدند. به منطقه

به گزارش اخبار ایران من، رئیس کمیته امداد و نجات هلال احمر خوزستان افزود: در این حادثه یک خانم 42 ساله مجروح شد که با کمک اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

وی ادامه داد: هم اکنون امدادگران در حال بررسی شرایط حادثه هستند. جزئیات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

به گزارش اخبار ایران من، پیش از این اعلام شده بود که قرارگاه خاتم الانبیا مسئولیت تخریب کل ساختمان متروپل را بر عهده گرفته است و اخیرا کار در این منطقه انجام شده است.

شهردار آبادان 28 مهرماه از اتمام این پروژه تا 40 روز آینده خبر داد.

محمدرضا متور در گفت وگو با اخبار ایران من، اظهار کرد: طبق وعده قرارگاه خاتم به عنوان پیمانکار، کار تخریب متروپل باید در مدت 40 روز به پایان برسد.

وی در خصوص بسته شدن اطراف محل حادثه متروپل گفت: در حال حاضر به دلیل عملیات تخلیه زباله شاهد مسدود شدن سرویس بهداشتی و بسته شدن خیابان امیری هستیم.

این در حالی است که در رویدادی مشابه در 23 سپتامبر، کل ساختمان متروپل دوباره فروریخت و کارگر ساختمانی در این حادثه جان باخت.

در ابتدای این رویداد بیست و سوم شهریورماه، وحید شعبانی از ریزش قسمتی از ساختمان باقی مانده در برج متروپل آبادان خبر داد و گفت: بلافاصله 5 تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند. دریافت اولین اطلاعیه ها..

او ادامه می دهد

دکمه بازگشت به بالا