اتفاقات

همه باید وقوع بحران را باور کنند

رئیس سابق سازمان مدیریت بحران کشور تاکید کرد: باورهای بحران باید در همه سازمان ها ایجاد و تقویت شود.

به گزارش اخبار ایران من، اسماعیل نجار در مراسم افتتاحیه مرکز بین المللی مطالعات تاب آوری شهری پژوهشکده بلایای طبیعی که امروز در پژوهشگاه برگزار شد، گفت: در اسرع وقت. اما تا رسیدن به مقصد راه درازی در پیش است.
وی قانون 2800، قانون تشکیل سازمان ملی مدیریت بحران و همچنین قانون جدید حاکم بر مشکلات و… را از جمله موارد ذکر کرد و گفت: اما هنوز راه زیادی در پیش است و همه سازمان ها باید تلاش کنند. تلاش. “
نجار ادامه داد: برنامه‌های ابلاغی رئیس‌جمهور پس از زلزله بم دارای سه اصل برای مدیریت همکاری، صیانت و استفاده حداکثری از توان ملی است و قوانین بحران کشور سعی کرده به این سه اصل پایبند باشد. گوش دادن به این نکته مهم است که اعتقاد به حوادث اتفاقی در همه سلاح ها باید ایجاد و تشویق شود و همه باید باور کنند که این اتفاق می افتد.
وی درباره روند طولانی تنظیم بحران کشور گفت: در بحث قانونگذاری و اجرا باید بر اهمیت پیشرفت و تاخیر در اجرا و اجرای قانون تمرکز کنیم.
نجار در پایان بر لزوم تمرکز بر مدیریت بهتر معضل در نهادهای علمی، مراجع و قوه قضائیه این کشور بیش از گذشته تاکید کرد و گفت: در این مورد پرهیزهایی مانند خانه داری و بازرسی های مکرر، ثبات در بحران است. او به شدت به شدت حادثه توجه کرد و برای برقراری نظم در مناطق آسیب دیده تلاش زیادی کرد.

افشای نسخه بریل قوانین پیچیده اجرای قانون کشور

به گزارش اخبار ایران من، محمدرضا شاملو، معاون توسعه روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز در این مراسم گفت:
وی ادامه داد: افزایش ظرفیت نیازمند برنامه ریزی های مدرن و بلندمدت است که عملیاتی تر و سریعتر باشد.
شاملو بر لزوم تمرکز بر اقدامات، نقش‌ها و مسئولیت‌های دستگاه‌های دولتی، نقش دستگاه‌های مختلف، ارائه نظرات ارشد و ارشد در زمینه ساخت و ساز شرکت‌ها، آموزش عمومی و پیشگیری تاکید کرد و گفت: این مهم است. نتایج این دوره در حال حاضر نهایی است.

در این مراسم، نسخه بریل قانون مدیریت بحران فاش شد. کتاب مقدس بریل به بسیاری از نابینایان کمک می کند تا در حل مشکلات شرکت کنند.

همچنین از زحمات اسماعیل نجار در دوران تصدی ریاست سازمان مدیریت بحران تقدیر شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا