اتفاقات

همکاری پلیس بین‌الملل ایران و پلیس ارمنستان

افسران پلیس بین الملل فراجا و پلیس جمهوری ارمنستان تفاهم نامه ای را برای ایجاد زمینه مساعد برای توسعه همکاری های دو کشور امضا کردند.

به گزارش اخبار ایران من، سردار هادی شیرزاد در دیدار با رئیس فرماندهی انتظامی جمهوری ارمنستان به همکاری مناسب پلیس پرداخت و گفت: امضای این سند برای ارتقای همکاری پلیس امر مهمی خواهد بود. در مواردی مانند درگیری سازمان یافته. جنایات، مبارزه با جنایات رایج و تبعید.

وی همچنین گفت: یکی از اهداف پلیس جمهوری اسلامی ایران ارتقای همکاری های بین المللی و ارتقای همکاری های پلیسی با استفاده از نیروهای پلیس در دو کشور است.

شیرزاد تصریح کرد: امضای صورت جلسه همکاری پلیس جمهوری اسلامی ایران و پلیس جمهوری ارمنستان به منظور ایجاد همکاری بین المللی با هدف برخورد با متهمان در سراسر جهان، مفید خواهد بود. با ارتقای روابط گفتگوی پلیس در دو کشور.

آماده همکاری با نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران هستیم

در ادامه جلسه سرهنگ آرمن مکرودچیان با ابراز خرسندی و قدردانی از مهمان نوازی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، آمادگی خود را برای ایجاد فرصت های مناسب و رفع موانع احتمالی برای تحقق اهداف تعیین شده اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، وی ضمن اشاره به امکان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: از برنامه هایی که در صورتجلسه و توافقات دوجانبه درج شده است استقبال می کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا