اتفاقات

پرونده مرحوم “مهران سماک” از طریق دادسرای نظامی گیلان در مرحله رسیدگی است

اخبار ایران من/گیلان جانشین پلیس گیلان گفت: پرونده مرحوم «مهران سمک» از طریق دادسرای نظامی گیلان در حال رسیدگی است.

به گزارش اخبار ایران من به نقل از پلیس نیوز گیلان، سرهنگ محمود رجبی دیر در تشریح نحوه رسیدگی و بررسی ابعاد «مهران سمک» اظهار کرد: پس از شکست تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل آمریکا، تعدادی از افراد خشن. تجمع در بندر انزلی، سد معبر و متجاوزین که هدفشان برهم زدن نظم و امنیت شهر بود و به دلیل فوریت شرایط و لزوم جلوگیری از خشونتی که فرصت طلبان برای تخریب اموال عمومی و شهروندان انجام می دهند، موضوع بود. به ویژه برای مصاحبه پلیس قرار داده شده است.

وی همچنین گفت: در جلسه رسیدگی به تخلفات نظم و قانون و راهبندان غیرمجاز، مرحوم سومک مورد اصابت گلوله قرار گرفت و متأسفانه بر اثر جراحات جان خود را از دست داد که دلیل اهمیت این امر علما و کارشناسان است. چندین مظنون و متهمان این پرونده شناسایی و دستگیر شدند.

رجبی به تشریح نقش ماموران پلیس در حوادث و حوادث رخ داده در سطح امنیتی تحت کنترل آنها پرداخت و افزود: پلیس به عنوان مدیر نظم و امنیت عمومی خود را مسئول برخورد با امنیت می داند. مسئله. وقوع هرگونه تخلف یا جرم

جانشین پلیس گیلان افزود: با تصمیم مقامات قضایی پرونده چند نفر از جمله سرهنگ سیدجعفر جوانمردی که فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی بود در رابطه با مرحومه در حال رسیدگی است. مهران. به اطلاع داوران ارشد سمک خواهد رسید.

وی با گلایه از برخی کانال های خبری و شبکه های اجتماعی به دلیل مخالفت با انتشار سریع اخبار در این خصوص که همچنان در دست بررسی است، گفت: پلیس استان گیلان حق شکایت از مواد 91، 96 و 191 قانون را دارد. قانون آیین دادرسی کیفری، مصوب 1392، وکیل پرونده را نزد خود نگه داشته و از طریق قضات پیگیری خواهد کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا