اتفاقات

کشف ۳۸ کیلو شیشه از سوداگران مرگ در شرق تهران

رئیس پلیس ویژه منطقه شرق تهران از دستگیری دو نفر مصرف کننده مواد مخدر و کشف 38 کیلوگرم شیشه از آنها خبر داد.

به گزارش اخبار ایران من، سردار کیومرث عزیزی با اعلام جزئیات این پرونده گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران از طریق رسانه ها متوجه شد که چند نفر از فروشندگان مرگ با تشکیل باند اقدام به خرید مواد مخدر شیشه از یکی از همسایگان خود در شرق کشور کردند. و آنها را حرکت داد و خواست آنها را به مخفیگاهشان تقسیم کند.

وی همچنین گفت: در پیگیری های انجام شده با پیگیری همیاران و انجام تحقیقات میدانی، آدرس مخفیگاه و محل نگهداری این مواد شناسایی و پس از آن ارتباط مناسب با موارد برای انجام کار در دستور کار قرار گرفت.

رئیس پلیس ویژه ناحیه شرق تهران با بیان اینکه چند تیم با تخصص در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر به محل اعزام شدند، گفت: پلیس با رعایت قانون وارد محل شده و دو تن از فروشندگان مواد مخدر و مواد مخدر را دستگیر کردند. آنها را به مقر پلیس برد. .

عزیزی در خصوص بازرسی از محل گفت: ماموران در بازرسی از محل 38 کیلوگرم ظروف شیشه ای، 68 لیتر ظروف شیشه ای و … کشف کردند. دو خودروی تروریست ها نیز توقیف شده است.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس ویژه منطقه شرق تهران با بیان اینکه دستگیرشدگان نیز به جرم خود اعتراف کردند، گفتند: برای این افراد پرونده تشکیل و روانه دادسرا شدند. دفتر. برای ادامه رسیدگی به پرونده

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران شیشه را یکی از خطرناک ترین و اعتیادآورترین مواد مخدر دانست و گفت: این ماده مخدر علاوه بر اعتیاد و مشکلات مربوط به آن، گاهی اوقات به دلیل ساختار صنعتی خود می تواند مصرف کنندگان خود را به افراد خطرناکی تبدیل کند. . داستانی که به اتفاقات دردناکی منجر شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا