اخبار استانی

آیین اختتامیه رویداد استارتاپ ویکند در قزوین برگزار شد

به گزارش خبرگزاری اخبار ایران من مستقر در قزوین؛ مراسم اختتامیه هفته اول روز چهارشنبه با حضور پیله چی رئیس جهاد دانشگاهی، سعیده خدیر رئیس محیط زیست منطقه در دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین برگزار شد.

فرشاد پیله چی رئیس جهاد آموزشی ناحیه در این مراسم گفت: 20 تیم از 4 منطقه در این مراسم شرکت کردند و برگزیدگان نیز انتخاب شدند.

وی گفت: رویداد استارتاپ ویکند در قزوین نشان از اهتمام فراوان مسئولان به آب شرب کشور دارد.

پیله چی افزود: در این رویداد 36 طرح انتخاب شد که در پایان 6 گروه کار خود را ارائه کردند و افراد برگزیده از بین آنها انتخاب شده و اعتبارات لازم برای انجام کار آنها در نظر گرفته می شود.

8786721_163

وی گفت: باید فرهنگ امنیت آب باشد وگرنه به زودی در تامین آب با مشکلات بزرگی مواجه خواهیم شد.

در ادامه این مراسم سعیده خدیر که مدیر حفاظت محیط زیست منطقه است گفت: تعداد افرادی که در این مراسم شرکت کرده اند نشان از اهمیت آب و محیط زیست در این کشور دارد.

خضیر بیان کرد: موضوع آب بسیار مهم است و برای حفاظت از آب نیازمند روش ها، فناوری و ایده های جدید هستیم و از ایده های جدید حمایت کرده و روی آن سرمایه گذاری می کنیم.

وی گفت: نگرش مردم نسبت به صرفه جویی در مصرف آب نیاز به تغییر و اصلاح دارد زیرا با شرایط فعلی به زودی با مشکل تامین آب مواجه خواهیم شد.

رئیس حفاظت محیط زیست منطقه یادآور شد: اولین کمیته توسعه اراضی منطقه با سامانه مدیریت محیط زیست برگزار شد تا بتوانیم در راستای حفاظت از محیط زیست اقدام کنیم و این سیاست ها را همگام با جوانان اجرا کنیم. و جوانان افکار آنها

خضیر بیان کرد: با ایجاد ارتباط بین صنعت و دانشگاه باید فرصت ایجاد کنیم و به یکدیگر اعتماد کنیم تا دانشجویان بتوانند بر اساس نقشه راهی که در کشور ترسیم شده است اقدام کنند و پروژه هایی را اجرا کنند که در راستای حفظ آب و آب کار می کند. . محیط زیست.

وی همچنین گفت: برای حل مشکل آب در منطقه نیاز به استفاده از شرکت های مجرب داریم که این اتفاق می تواند در این زمینه موفق باشد.

در ادامه نظر برتر این رویداد به این شرح داده شد: مقام اول با 137 امتیاز به تیم کاسپین اکسیر به سرپرستی آقای بابایی، مقام دوم با 137 امتیاز به تیم سنج هوشمند سونیک به سرپرستی رمضانی رسید. و مقام سوم به تیم چه فیلتری.

همچنین رتبه چهارم به گروه تصفیه آب آبسو واترما از منطقه شرق آذربایجان به سرپرستی خانواده جعفری، رتبه پنجم با 96.5 امتیاز با گروه آبیاری هوشمند به سرپرستی خانم محمدی و ششم با 84 امتیاز اختصاص یافت. برای گروه گیاهان سانیکورنیا به سرپرستی برزگر میرزایی.

انتهای پیام

این مقاله به شما کمک کرد؟

بر اساس نتایج 0 رای به نفع 0 به آن رای مخالف دهید

دکمه بازگشت به بالا