اخبار استانی

ادعای یافتن جسد در پرواز لوفتهانزا در هاله‌ای از ابهام

اگرچه به دنبال شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) بود، اما این اتفاق افتاد.

مدیرعامل شرکت فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: تا کنون شرکت هواپیمایی لوفت هانزا به صورت رسمی کوچکترین اطلاعی مبنی بر وجود جسد در پرواز تهران-فرانکفورت به ما نداده است و موضوع همچنان مربوط به تلفن است.

به گزارش موسسه مالی آنا نیوز، سعید چلادرمدیرعامل شرکت فرودگاهی امام خمینی (ره) درباره آنچه گفته بود در پرواز تهران-فرانکفورت لوفت هانزا در روز پنجشنبه 14 آبان این شرکت جسد پیدا شد، گفت: تاکنون شرکت هواپیمایی لوفت هانزا به صورت رسمی کم کاری نکرده است. اطلاعات در این مورد

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: در صورت وجود، مهم این است که اطلاعات به صورت رسمی توسط لوفت هانزا در فرودگاه امام خمینی (ره) اعلام شود.

وی در خصوص اظهارات امروز یکی از خبرنگاران خارجی مبنی بر اینکه جسد پیدا شده در هواپیمای لوفت هانزا یک ایرانی به همراه کپسول اکسیژن و مکس است، گفت: نمی دانم چنین اظهاراتی از کجا آمده است، همه ما داریم. دوربین ها، هواپیمای امام خمینی (ره) را دیده ایم و مشکلی ندارد.

چلادری تاکید کرد: هرگونه اطلاع رسانی در این مورد بستگی به مکاتبات رسمی شرکت لوفت هانزا و ما دارد و غیر از این، سایر اخبار موثق نیست.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا