اخبار استانی

ارائه خدمات هدفمند مشاوره به مردم و مراجعین در مرکز مشاوره پلیس کرمان

ارائه خدمات هدفمند مشاوره به مردم و مراجعین در مرکز مشاوره پلیس کرمان

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس استان با اشاره به ارائه خدمات هدفمند حوزه مشاوره و راهنمایی در مرکز مشاوره آرامش بر تلاش مضاعف برای توسعه این خدمات در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری اخبار ایران من؛ سرهنگ “امین غفوری” در این خصوص بیان داشت: مرکز مشاوره آرامش نبش کوچه ۱۳ خیابان کارگر شهر کرمان و کارشناسان مرتبط با این مرکز در سایر شهرستان ها یک سری خدمات مشاوره ای در حوزه‌های روانشناختی، امور خانوادگی، کودکان کار و موضوعات عمومی و حمایتی را به افرادی که در زمینه های فردی و اجتماعی آسیب دیده اند و دچار مشکل شده اند ارائه می‌دهند.

وی با تاکید بر تلاش مضاعف برای توسعه این خدمات در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی افزود: در حال حاضر این مراکز در ۵۳ کلانتری در سطح استان فعال و در حال ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی به افراد مختلف و همچنین به مراجعین خود معرف هستند.

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس استان تصریح کرد: در مراکز مشاوره پلیس علاوه بر انجام روند معمولی حوزه مشاوره به بحث چرایی و چگونگی وقوع جرائم هم ورود می شود تا افراد مجرم از چرخه جرم خارج شوند و آسیب‌های اجتماعی کاهش یابند که خوشبختانه این خدمات با استقبال خوب شهروندان روبه‌رو بوده و در صدد توسعه این خدمات‌رسانی‌ها نیز هستیم.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا