اخبار استانی

باید به مردم بگوئیم برای انقلاب و کشور چه کرده‌ایم

اخبار ایران من/ کرمان یکی از رهبران دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه متأسفانه نگفتیم در جنگ چه کردیم، افزود: برخی آدرس اشتباه به مردم می دهند. ما باید به مردم و جوانان مثال بزنیم و بگوییم در جنگ چه کرده ایم.

سردار عبدالفتاح اهوازیان 19 دی ماه در یادواره شهدای شهرستان منوجان به مناسبت سه سالگی ترور سردار حاج قاسم سلیمانی با اشاره به تلاش های خائنانه دشمن در راه دستیابی به موفقیت اهداف او و فرمود: امروز روز فریب دشمنان و بدکاران است.

وی در خصوص تعطیلی مدارس و دانشگاه ها به دلیل کرونا در سه سال اخیر گفت: سه سال است که بچه های ما در گرم خانه بزرگ می شدند و بچه های ما معلم و استاد نمی دیدند و همه بچه های ما به اینترنت دسترسی داشتند. بدون حساب .

اهوازیان همچنین با بیان اینکه عده ای با مردم حرف های نادرست می زنند و به حقوق زنان توهین می کنند در حالی که خودشان حقوق زنان را رعایت نمی کنند، گفت: قبل از انقلاب چهار مدال بین المللی برای بانوان ورزشکار ایرانی وجود داشت و امروز زنان ما حدود 6 هزار مدال دارند. مدال دارند.

همرزم شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: ما الگو نگرفتیم و در این زمان دشمن فرزندان ما را الگو قرار داده است، ما در دوران دفاع مقدس 176 زن اسیر داشتیم، کسی آنها را می شناسد، وقتی نمی گوییم عده ای هستند. نمونه ای برای زنان ما شود.

وی همچنین گفت: 4 هزار و 800 زن پشت سر ما از ما حمایت می کردند و زنان زیادی داریم که در جنگ حضور داشتند و 2500 شهید هم در بازی داشتند که به آنها اطلاع ندادیم.

اهوازیان با بیان اینکه متأسفانه نگفتیم در این جنگ چه کردیم، افزود: شهید حاج قاسم سلیمانی عزت و احترام اسلام، ایران و کرمان است و در دفاع از معبد ایرانیان در سوریه 640 شهید دادیم اما تعدادی از آنها آنها به این شهدا جفا کردند.

وی در تشریح قانون شکنی افراد مشهور گفت: برخی از این افراد با مردم صادق نیستند و سعی در سردرگمی مردم و توهین به اعتقادات مذهبی مردم دارند.

رئیس دفاع مقدس با اشاره به اینکه سلاح های کشف شده در حوادث اخیر کشور شبیه به کل انقلاب است، گفت: اکثر کسانی که بیانیه نوشتند پول گرفتند و جنگ امروز یک جنگ ساختگی است.

وی گفت: در حوادث اخیر که از مرزهای ما اسلحه به کشور سرازیر می شود، سربازان ما دو ماه بدون سلاح در میدان بودند و پلیس های ما را سر بریدند و حدود 70 نفر به دلیل امنیت کشته شدند و ما در حال دیدن آن هستند.” نتیجه امروز در هر 10 نفر.” هشت نفر توبه کردند و گفتند فریب خوردیم.

اهوازیان با بیان اینکه همه تروریست های جهان را شکست داده ایم و 90 درصد سوریه و 50 درصد عراق را که در اشغال بود آزاد کرده ایم، گفت: داعش می خواهد دین و تشیع را نابود کند.

وی با اشاره به اینکه کسانی که شعار «زن، آزادی و آزادی» می خوانند، زنان باردار را کشته اند، همچنین گفت: زنان در فرهنگ اسلامی مسئولیت بزرگی دارند. زن یعنی عزت، سرپرست خانواده، نقش پیامبری و معلمی، پس زنان ما باید ارزش های خود را حفظ کنند.

یکی از دوستان شهید حاج قاسم سلیمانی با بیان اینکه فرزندان خوبی داریم اما آدرس اشتباهی به آنها داده شده است، گفت: دادگاه ها نباید در برخورد با مجرمان اعم از بزرگسالان و افراد وابسته به آنها محدودیت داشته باشند. قضات و نمایندگان مجلس

وی در بخشی از سخنان خود درباره ایثار شهید سلیمانی گفت: «حاج قاسم گفت باید مثل مردم زندگی کنیم. او مظهر همه خوبی ها بود.

اهوازیان گفت: یک بار در سوریه جلسه کاری داشتیم، حاج قاسم به دلیل درد شدید نتوانست روی صندلی بنشیند، اما وقت تلف نکرد و جلوی اعتراض و اسرار را روی زمین کشید و گزارش هایی به او دادیم.

وی با صراحت توضیح داد: این داستان ها را باید برای مردم تعریف کرد و ما نیز ثروت خود را به دیگران نشان دهیم و نگهداری یادمان شهدا یکی از این موارد است.

اهوازیان خطاب به مردم گفت: همه در یک قایق هستیم، یک منطقه داریم و باید برای مردگان عزاداری کنیم.

وی افزود: دشمن می‌خواهد ایران از بین برود و وقتی تروریست‌ها می‌آیند نمی‌پرسند مؤمن هستی یا اصلاح‌طلب؟ آنها تشنه خون ما هستند و می خواهند ایران را تجزیه کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا