اخبار استانی

بورس سبز پوش ماند

در آخرین روز معاملات بازار سرمایه:

شاخص کل بورس با رشد ۱۵ هزار و ۱۷۱ واحدی در تراز ۲ میلیون و ۳۴۵ هزار و ۹۶۹ واحدی ایستاد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری علم و فناوری آنا، امروزچهارشنبه (۳ خرداد) شاخص کل بورس با رشد ۱۷ هزار و ۷۷۴ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۳۴۸ هزار و ۵۷۴ واحدی قرار گرفت. در انتهای بازار شاخص کل بورس با رشد ۱۵ هزار و ۱۷۱ واحدی در تراز ۲ میلیون و ۳۴۵ هزار و ۹۶۹ واحدی ایستاد.

ارزش معاملات بورس تهران امروز به حدود رقم ۷ هزار و ۵۳۷ میلیارد تومان رسید. «وبملت»، «کگل» و «فارس» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در شاخص داشتند و «شبندر»، «شپنا» و «شتران» سه نماد پر تراکنش بودند.

شاخص کل هم وزن با رشد هزار و ۷۶۷ واحدی روی پله ۷۹۲ هزار و ۹۰۷ واحدی قرار گرفت. همچنین حجم معاملات امروز سهام در بورس تهران به تعداد ۱۱ هزار و ۱۰ میلیارد سهم به ارزش ۷ هزار و ۵۳۷ هزارمیلیارد تومان رسید. شاخص فرابورس هم با اُفت ۴ واحدی روی پله ۲۹ هزار و ۴۹۲ واحدی ایستاد.

برترین گروه صنعتی بورس

امروز خودرو بیشترین ارزش معامله را با مبلغ هزار و ۱۲۱ میلیارد تومان به خود اختصاص داد. همچنین «فرآورده نفتی» و «شیمیایی» در رتبه‌های بعدی ارزش معاملات قرار داشتند.

بیشترین ارزش و حجم معاملات سهام در بورس و فرابورس

نماد‌های پالایش، وبملت و دارایکم بیشترین ارزش معامله و نماد‌ها شستا، وبملت و خودرو بیشترین حجم معامله را در بورس تهران تجربه کردند.

اراد ۱۲۷۴، اراد ۸۶۴، اراد ۹۰۴ بیشترین ارزش معامله و نماد‌های دی، سپیدما ۲ و کرمان بیشترین حجم معامله را در فرابورس تهران تجربه کردند.

دکمه بازگشت به بالا