اخبار استانی

تکریم مردم و اعتمادسازی میان کشاورزان و همکاران در اولویت است

احترام به مردم و ایجاد اعتماد بین کشاورزان و همکارانشان بسیار مهم است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: تکریم ارباب رجوع، اعتماد بین کشاورزان و همکاران و پیگیری سیاست های وزارتخانه به ویژه حفاظت از آب و خاک از مهمترین موارد در این برنامه ها است.

به گزارش خبرنگار مالی اخبار ایران من از قزوین؛ محمدحسین عطایی پنجشنبه در جلسه شورای معاونین و مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان که با هدف تجلیل از اقدامات و آثار رضا افلاطونی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار شد. ، در تالار باغستان گفت: آقای افلاطون در دوره کوتاه خود اقدامات موثری را آغاز کرده است و افکار و اندیشه های جدیدی داشت که بستر تحول در حوزه کشاورزی و شیوه ای نو برای تقسیم کار و تبیین کار را فراهم کرد.

جهاد

وی بیان کرد: انتخاب تیم مدیریتی خوب و استفاده از نظرات کارشناسان منجر به ارائه پروژه خوبی در منطقه شد و بسیاری از پروژه ها کلید داشت و جاده آماده شد و به سازمان آماده شد. کار می کنند، اما به دلیل مدیریت خوب آنها، انتظار قدرت و منافع استانداردهایی مطرح شده است که باید پاسخگو باشیم.

عطایی تصریح کرد: کسب مقام های اول برای برخی موارد از جمله رفع حواس پرتی سخت بود، اما حفظ این مکان بسیار سخت و نیازمند تلاش شبانه روزی است که بدون شک باید با تکیه بر افراد موجود جلو برویم. و کارشناسان و با کمک سازمان های مردم نهاد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: بی شک در مدیریت جدید روش ثابتی نخواهیم داشت و با روش جهادی و استفاده از نظرات همه کارشناسان تلاش می کنیم به این برنامه ها برسیم.

ایجاد اعتماد بین کشاورزان و شرکای آنها بسیار مهم است

عطایی بیان کرد: اساس این کار تشویق مردم و ارتقای اعتماد متقابل بین کشاورز، کارگر و کارگر است، اما علاوه بر این، ما به مشتریان خود به عنوان نعمت نگاه می کنیم و مردم را مراقب نعمت خود می بینیم و کشاورزان را مراقب تعریف می کنیم. . کار مهم

جهاد 44

وی بیان کرد: دوستان خوبی داریم که باید در تحقق اهداف سازمان کمک کنند و راه ما اجرای اصول وزارتخانه در نظام کاداستر، گسترش کشاورزی تعاونی، ایجاد نظام زراعی بر اساس برنامه هفتم و توجه ویژه داشته باشد. مراقبت از آب و آب.

این مسئول بیان کرد: برای افزایش بهره وری آب و جلوگیری از آسیب آب و خاک طرح جدیدی ایجاد می کنیم.

5555

در پایان این نشست اعضای شورای هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی با اهدای لوح تقدیر از زحمات رضا افلاطونی سرپرست این سازمان تقدیر و تشکر کردند.

انتهای پیام

این مقاله به شما کمک کرد؟

بر اساس نتایج رای به نفع به آن رای مخالف دهید

دکمه بازگشت به بالا