اخبار استانی

دوره توان‌افزایی اساتید درس علوم و معارف دفاع مقدس استان‌های آذربایجان شرقی و غربی

امروز برگزار شد؛

تربیت معلم علوم مقدس دفاع و تربیت در مناطق آذربایجان شرقی، غربی، اردبیل و زنجان امروز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، تربیت معلم علوم و تربیت مقدس حراست در مناطق آذربایجان شرقی، غربی، اردبیل و زنجان و حضور و سخنرانی آرش رنجبران دبیر هیات امنا و رئیس جمهور. دانشگاه آزاد اسلامی استان و امیر دریادار رضا عباسی مدیر بنیاد حفظ. و در تالار پروین اعتصامی در حال برگزاری است.

آرش رنجبران رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و واحد تبریز نیز در این مراسم ضمن تشکر از دولت تدبیر و امید به مناسبت هفته و آغاز هفته دفاع مقدس و دریافت ارکان تحول و قدیم و تذکرات حفاظتی مقدس با اشاره به فرموده پیامبر(ص) فرمودند: دو نعمت سلامتی و ایمنی تا زمانی که قدر آنها را ندانیم، ما در این کشور از وجود پربرکت کارگران دفاع مقدس امنیت داریم.

وی با تکرار سخنان مقام معظم رهبری در خصوص جهاد گفت: انتقال اندیشه ها و اصول امنیت ناب به قشر جوان و یادآوری نسل های قدیمی از وظایف اصلی همه است.

رنجبران افزود: حراست مقدس نعمت بزرگی برای کشور و تحول بود و سرمایه ارزشمندی را ایجاد کرده که نتایج آن آثار و برکات آن را تا سالیان متمادی در کشور نشان خواهد داد.

وی به اعتبارات دفاع مقدس نیز اشاره کرد و گفت: یکی از مواردی که در حال حاضر برای دفاع مقدس ایجاد شده دفاعی است که داریم. سرمایه گذاری دیگر تقویت روحیه خوداتکایی است که فعالان دفاع سفید نشان دادند با تکیه بر خوداتکایی می توان کارهای بزرگی در این کشور انجام داد و درس بزرگی به همگان داد.

رنجبران حرکت به سمت نوآوری و فناوری علمی را سرمایه دیگری دانست و افزود: جنگ ها همه جا باعث توسعه می شود، امنیت مقدس معنای خاصی داشت، اگر امروز این اقتدار را در دنیا به خاطر فناوری، تجهیزات و دانش می بینید نتیجه ناب است. امنیت..

وی در پایان بر سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر رسیدگی به تلاش دشمن برای تحریف مبانی امنیت مقدس تاکید کرد که بسیار حائز اهمیت است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا