اخبار استانی

زارع: می‌توانستیم استقلال را شکست دهیم

سرمربی ملوان می گوید تیمش می توانست آبی پوشان پایتخت را شکست دهد.

به گزارش اخبار ایران من، مازیار زارع، سرمربی تیم فوتبال ملوان پس از شکست 3 بر یک تیمش مقابل استقلال در هفته دوم لیگ برتر گفت: برای استقلال خوب است. به بازیکنان خسته نباشید می گویم. بازیکنان تمام تلاش خود را کردند. یک فرصت در دو دروازه وجود داشت. خودمختاری اغلب بر روی مشارکت ها قرار می گیرد. موقعیت های خوبی هم داشتیم اما بی دقت بودیم. متاسفم که بازی را در انزلی باختیم. بازیکنان خسته نباشید و امیدوارم در بازی های بعدی کمی اشتباه کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه ریکاردو ساپینتو ضعف خط دفاعی استقلال را قبول نداشت، ادامه داد: طبیعی است که قبول نمی کند. دوست ندارم در مورد استقلال صحبت کنم. می توانستیم گل های بیشتری بزنیم و موقعیت های نزدیکی داشته باشیم. اگر تیم ها در مقابل استقلال باهوش باشند می توانند پیشرفت کنند. اگر تیم ها پهنای زمین را از استقلال بگیرند می توانند خطری را علیه تیم ایجاد کنند. موقعیت های خوبی داشتیم و می توانستیم 2-1 یا 2-0 از حریف پیش بیفتیم.

زارع درباره کمبود ناظر گفت: این مسائل را باید مسئولانی بگویند که ما را به حال خود رها کردند و در گرفتاری حبس کردند. نمی توان نادیده گرفت که عده ای در زمین زحمات زیادی کشیده اند اما برخی دیگر همچنان بی خیال می دوند.

سرمربی ملوان درباره عملکرد تیمش گفت: در نیمه دوم بهترین موقعیت ها را داشتیم. دنبال بهانه نیستم در نیمه اول بازی 10 بازیکن فصل گذشته ما در زمین حضور داشتند. کم کم کاپیتان بهتر می شود و به هیچ وجه عقب نشینی نمی کنیم.

وی در خصوص باخت تیمش مقابل استقلال گفت: بازیکنان استقلال در نهایت اهمیتی ندادند و این در فوتبال وجود دارد. ما چند بار مراقب نبودیم و باید سخت تلاش کنم تا بازیکنان این مشکل را حل کنند.

سرمربی ملوان درباره عملکرد تیمش در انتقال گفت: ما تا جایی که توانستیم خرید کردیم. کدام مربی دوست ندارد بازیکنان بزرگی مثل استقلال را در تیمش داشته باشد؟ هرگز استقلال را اینقدر ارزشمند ندیده بودم. توانستیم تا جایی که می توانستیم کمک کنیم. ما می خواهیم مهاجمان را بیاوریم. فوتبال ایران با کمبود بازیکن مواجه شده است و باید به دنبال بازیکن خارجی باشیم و این برای ما سخت است. یک تیم معمولا بازیکن ندارد اما تیم دیگر 8 بازیکن دارد که طبیعی نیست. اگر گزینه ایرانی در نظر گرفته شود، درباره آن بحث خواهیم کرد. من هم شنیدم پرسپولیس به دنبال مهاجم است. ما به دنبال بهترین راه هستیم و باید ببینیم چه اتفاقی می افتد.

وی درباره عملکرد صادق بارانی نیز اظهار داشت: در مجموع عملکرد بازیکنان خوب بود. صادق کاپیتان تیم ماست و بازیکن باتجربه ای است. ما باید سخت کار کنیم تا در بازی ای که 1-0 جلو هستیم، 3-1 نباختیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا