اخبار استانی

ساخت و سازهای روستایی در مازندران رشد چشمگیر یافت

به گزارش اخبار ایران من از مازندران، عباس اکبرزاده در گفت وگویی با بیان اینکه در راستای حفظ حقوق اعضای سازمان و حمایت از پروژه های مهندسی در این روستا سود کم تا سقف یک میلیارد ریال پرداخت می شود، اظهار داشت: در این راستا به منظور حفظ و حراست از حقوق اعضای این سازمان و حمایت از پروژه های مهندسی در این روستا پرداخت می شود. خطاب به تک تک اعضا گفت: وقتی صحبت از ساخت و ساز می شود ناچار به رعایت دستورالعمل ها و قوانین هستیم و ساخت و ساز در روستا کاری است که باعث می شود مردم کار پیدا کنند که علاوه بر ایجاد اشتغال باعث ایجاد شغل می شود. توسعه یافته ترین روستاها و خانه های جدید در آنها ساخته شده است.

وی افزود: امروز کار ساخت و ساز در این روستاها پیشرفت بیشتری داشته و بیش از گذشته رشد کرده است به طوری که در سال های اخیر روستاهای این کشور بیش از سال های گذشته توسعه یافته اند و این به این دلیل است که کار عمران پیشرفت کرده است. ساخت و ساز در روستاها به سرعت در حال انجام است.

اکبرزاده یادآور شد: برای ساخت و ساز در محدوده روستا لازم است مالک یا سازنده پس از طی مراحل اداری به مرجع صادرکننده پروانه گزارش دهد. مدیریت. اجازه، ادامه ساختن

وی تصریح کرد: سازمان نظام پشتیبانی زیرساخت به عنوان پشتیبان زیرساختی در داخل و خارج روستا و خارج از محدوده شهر; نقش مهمی در صدور پروانه ساختمانی دارد.

سازمان نظام همدانی ساختمان استان مازندران دارای 5000 عضو شاغل در روستا می باشد.


رئیس سازمان همیار سازندگی استان مازندران گفت: بر اساس سیاست شماره 13 دولت مبنی بر ایجاد اشتغال در روستاها و جلوگیری از مهاجرت مردم به شهرها و با ایجاد برنامه ریزی مناسب و موثر برای عملیات عمرانی، افزایش هزینه کارهای مهندسی در مناطق روستایی و حفظ حقوق همه مردم با همکاری سازمان های مردم نهاد و سازمان های بشردوستانه و حفظ حقوق مهندسان و همکاران برای ارتقا و توسعه می باشد. تفاهم نامه ای با بانک ملی امضا شد.


وی ادامه داد: همکاری و مشارکت در طرح های بهداشتی و درمانی و مشکلات معیشتی کارکنان سازمان، مسئولین و کارگران ادارات عمرانی در روستاهای منطقه در راستای اهداف و حمایت های مورد نظر ما است. به افراد درگیر مانند استراتژی مدیریت که بیایید برای ایجاد یک جامعه توسعه یافته و یک کشور توسعه یافته اقدام کنیم.

46

دکمه بازگشت به بالا