اخبار استانی

صحبت‌های جنجالی سرمربی ملوان پس از شکست برابر استقلال+فیلم

تمام صحنه‌های ۵۰-۵۰ به نفع استقلال گرفته می‌شد

سرمربی تیم ملوان در پایان بازی با استقلال دیدگاهش را در مورد مسائل مختلف از جمله داوری مطرح کرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، مازیار زارع در پایان دیدار استقلال و ملوان بندرانزلی که با برتری آبی‌پوشان به پایان رسید در میکسدوزن ورزشگاه آزادی در مورد قضاوت سید مهدی سید علی اظهار داشت: در جریان بازی تحت فشار بودم و به داوری اعتراض کردیم. تمام صحنه‌های ۵۰-۵۰ به نفع استقلال گرفته می‌شد اما چیز خاصی نیست که بخواهم در موردش صحبت کنم. 

سرمربی تیم ملوان در واکنش به اینکه انتظار شکست ۴ بر صفر برابر استقلال را داشت، تصریح کرد: سه گل اول استقلال هیچ فرقی با هم نداشت و ما سه گل مثل هم خوردیم. 

وی در م.رد اینکه تیمش در بازی‌های اخیر روی فرم بود و چرا چنین شکستی خورد، گفت: فکر می کنم تا قبل از گل ا.ل استقلال هیچ موقعیتی به این تیم ندادیم. اولین موقعیت استقلال تبدیل به گل شد. در نیمه نخست استقلال دو موقعیت داشت و دو گل زد. مقابل استقلال با این همه بازیکن اشتباه کنید و تمرکز تداشته باشد چنین بلایی سر تیم می‌آید. از مردم انزلی و استان گیلان بابت این نتیجه عذرخواهی می‌کنم. مطمئا فوتبال است و ادامه دارد. پا پس نمی‌کشیم و همچنان جنگنده ادامه می ‌دهیم.

زارع در واکنش به بازگشت تماشاگران به ورزشگاه‌ها تأکید کرد: بله، امیدوارم هواداران بیشتری به ورزشگاه‌ها بیایند. پای خانم‌ها هم به استادیوم باز شود. 

سرمربی تیم ملوان در مورد اینکه ایمان صادقی دروازه‌بان تیمش روی فرم نبود، عنوان کرد: برای هر فوتبالیستی روز خوب و بد وجود دارد و پیش می‌آید. اگر اشتباهی کرده من هم در دورانی که فوتبال بازی می‌کردم اشتباه داشتم. مطمئنا باید تمرین کنیم تا روزهای بهتری داشته باشیم. 

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا