اخبار استانی

ظرفیت‌های گسترده شهر گلپایگان در حوزه گردشگری/سرمایه‌گذاران ورود کنند

به گزارش اخبار ایران من از اصفهان، آقای پیمان شکرزاده در خصوص افزایش شهر گلپایگان از نظر گردشگری گفت: راهبه های گلپایگان بسته مالی ویژه گردشگری را در این شهرستان دیده اند.

وی در خصوص حضور شهرداری گلپایگان در نمایشگاه ملی گردشگری، هتلداری و صنایع وابسته اصفهان به پتانسیل و اهمیت فراوان و مهم شهرستان گلپایگان در حوزه گردشگری اشاره کرد و گفت: شهر گلپایگان با معرفی و نمایش دستاوردهای خود دارای پتانسیل و توانایی گردشگری

شهردار گلپایگان گفت: در سرزمین اصلی اولین بازار شهرستان گلپایگان گردشگری است و این شهر دارای بسترها و مهارت های عالی و منحصربفردی در گردشگری و جذب گردشگر و سرمایه گذار در این زمینه می باشد و نشان دادن این مهارت با تلاش بسیار مهم است.

وی با بیان اینکه دولت گلپایگان بسته های متنوع و خوبی برای جلب مشارکت مردم و سرمایه گذاران ارائه کرده است، تصریح کرد: تلاش می کنیم سرمایه گذاری پایدار شهری و توسعه شهرستان گلپایگان و توسعه گردشگری در شهرستان گلپایگان و قابل دسترسی در سطحی بالاتر از امروز نام گلپایگان را در حوزه گردشگری بیاورید.

شکرزاده با دعوت از سرمایه گذاران و گردشگران برای بازدید از شهرستان گلپایگان و استفاده از ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری گلپایگان گفت: شهرستان گلپایگان بستر بسیار خوبی را برای سرمایه گذاران گردشگری فراهم کرده است و سرمایه گذاری در حوزه گردشگری در گلپایگان با بهترین بازده و بازگشت سرمایه همراه خواهد بود. و در بروشور فرصت سرمایه گذاری گلپایگان کل پروژه به خوبی معرفی و نمایش داده شده است و امکان استفاده از آن برای سرمایه گذاران فراهم شده است.

48

دکمه بازگشت به بالا