اخبار استانی

وزیرکشور:از همه ظرفیت ها برای برگزاری مراسم اربعین استفاده خواهیم کرد

پیامبر: تمام توان خود را برای اجرای مراسم اربعین به کار می گیریم

وزارت کشور گفت: در حوزه اربعین استان فعالیت های گرانبهایی توسط استاندار ایلام و مسئولان منطقه انجام شده است و تمام تلاش خود را برای برگزاری مراسم اربعین به کار خواهیم بست.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری اخبار ایران من ایلامدکتر. احمد وحیدی روز سه شنبه 27 مرداد 1401 در پایان نشست تخصصی مرکز اربعین استان ایلام گفت: امروز در اجلاس مرکز اربعین استان با حضور استاندار محترم برگزار شد. ، نماینده. از فقیه محترم منطقه، نماینده منطقه ای شورای اسلامی و همه مسئولین منطقه و همه عزیزانی که از میانه آمدند، مسائل مربوط به مرز مهران و زائران عزیز مطرح شد.

با موضوع این مقاله کارهای ارزنده و تلاش های ارزنده ای در حوزه اربعین در استان جهادی و استانداری جهادی ایلام و مسئولان منطقه ای انجام شده است، وی افزود: تلاش های زیادی در حوزه های مختلف آب، برق انجام شده است. ، جاده ها ، اجناس ماشین ، چادر ، سایبان ، مه پاش و … جهت آسایش میهمانان قابل قدردانی می باشد.

وزارت کشور در خصوص اعتبارات مورد نیاز برای پیشبرد حرکت جهادی اربعین در این منطقه گفت: منطقه در منطقه مورد حمایت وزارتخانه های بین المللی از جمله وزارت راه و شهرسازی قرار می گیرد. نیرو، پایتخت به عنوان نظام امام ره، شهرک بخشداری معین، دولت تهران و سایر نهادها و سازمان‌های مرتبط به طور کامل فعال هستند.

در پایان دکتر وحیدی گفت: انشاءالله معتقدیم با تلاش همه و مدیریت خوبی که استاندار ایلام در اینجا انجام داده است شاهد اتفاقات بهتری نسبت به سال های گذشته برای گردشگران باشیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا