اخبار استانی

پیش‌بینی رشد 3 درصدی اقتصاد کشور

رشد 3 درصدی قابل پیش بینی در اقتصاد جهان

رئیس مجلس نمایندگان گفت: در هشت سال گذشته رکود شدید اقتصادی را در این کشور تجربه کرده‌ایم که پیش‌بینی‌ها از اقتصاد کشور و همچنین در سطح بین‌المللی در سال آینده حدود سه درصد رشد اقتصادی کشورمان است. که نقطه شروع مهمی برای برنامه ریزی استراتژیک است.»

به گزارش خبرنگار مالی خبرگزاری اخبار ایران من؛ محمدرضا پورابراهیمی در جمع مردم راور در خصوص بازدید از روستاهای منطقه خورند و فیض آباد شهرستان راور در خصوص نیازهای مردم مناطق موسس. خانه و طرح مدیر روستایی گفت: با وجود اینکه در سال های اخیر در انزوا زندگی می کنیم و به دلیل وقوع زلزله در شهرستان راور، تعداد بازسازی منازل بسیار زیاد است. روستایی و روستایی از شهر نسبت به مناطق دیگر گرفته شده است بخش کرمان زیاد است و امیدواریم این رقم به 90 و 100 درصد برسد و دیگر مسکن بیکار در شهر نداشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه در دو سال اخیر تامین قطران در بسیاری از روستاها بهبود یافته و استقبال بالایی نیز دارد، افزود: بسیار سخت است و اگر مدیریت نشود. دشوار بنابراین با همکاری مدیران ارشد منطقه و اتاق فکر آب اتاق بازرگانی بیشتر خواهد بود. ایران باید با آموزش های علمی در زمینه صرفه جویی به تعویق افتاد و استفاده صحیح از آب یک رویکرد جدید است.

پورابراهیمی توضیح داد: خط دوم آبرسانی از اقیانوس پارس همچنین در کرمان و به نفع مناطق شمال شرق کشور، این خط از مسیر راور عبور می کند.

نماینده کرمان و راور در مجلس در مورد وضعیت کار کنید و تولیدی در شهرستان راور گفت: ساخت کارخانه لاستیک سازی از خرداد 1401 ایجاد می شود و تاکید کرده ایم که تمام نیرو باید داخلی باشد مگر اینکه قدرت خاصی در راور وجود داشته باشد.

وی همچنین به برنامه های توسعه اشاره کرد اهن راور گفت: انتظار داریم 2500 تا 3000 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم در اجرای این طرح ها فعالیت کنند که تا امروز 98 درصد کارگروه ها هندی هستند.

آقا کمیسیون اقتصادی مجلس در خصوص موضوعات کلیدی در برنامه سال آینده گفت: بر اساس شاخص های مالی می توان برنامه توسعه اقتصادی سال آینده را در نظر گرفت.

وی تصریح کرد: در هشت سال گذشته دوز بزرگ شدن ما از نظر مادی خیلی کم داشتیم و خیلی موفق بودیم بوما در هشت سال گذشته صفر است و پیش بینی های ملی و بین المللی برای سال آینده حدود سه درصد است. این یک رفاه است کشور ما نقطه شروع مهمی برای کارهای خیر است.

پورابراهیمی گفت: در نیمه دوم امسال که دولت سیزدهم روی کار آمد پول. روغن خارجی نیست عملکرد بسیار خوبی دارد و در شش ماه اخیر نسبت به سال قبل 30 درصد رشد داشته و حجم معاملات رو به بهبود است و ارز نیز افزایش یافته است که امیدواریم شاهد نتایج این موضوع باشیم. زندگی مردم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا