بین الملل

انتقاد روزنامه جمهوری اسلامی از سکوت و همراهی مسئولان و رسانه های کشور با ظلم های روسیه

نمونه این ظلم را امروز در پاکسازی همسایه شمالی خود روسیه و سایر مردم می بینیم که بسیار ناراحت کننده است. استفاده از کلمه «تقدیس» برای اشاره به امواج فراموش شده یا فراموش شده امروزی به این دلیل است که کارکرد آنها بیش از پاکی است و اگر اسمی داشته باشیم که مولدتر از تقدس باشد، از آن استفاده می کنیم.

کسانی که امروز در حالی که به دوستی با ما می بالند، در این روزهایی که رژیم صهیونیستی در حال کشتار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، حاضر نیستند این تروریست صهیونیست را محکوم کنند و یا با ایران همدردی کنند. خارج از دمشق: اینجا مبارزان آزادی جبهه راست توسط مقامات دولتی ما اینجا معرفی می شوند! او فراموش نکرد که روسیه و رئیس جمهور آن پوتین از حق وتوی خود برای خنثی کردن قطعنامه های شورای امنیت سازمان ملل متحد علیه ایران استفاده نکردند و اجازه دادند ایران مشمول ماده 7 منشور سازمان ملل شود.

در مورد برجام هم تا جایی که می توانست انجام داد و حالا که احیای برجام به پایان رسیده بود، آن را غنیمت شمرد و مذاکرات برجام را به وین به بن بست رساند. کمک نظامی آنها به ایران و اتحاد آنها با صدام و حزب بعث عراق که جلوه ای از خورشید است. در مورد تحریم های آمریکا علیه ایران که تا جایی که ممکن بود پیگیری کرد و ما ایرانی ها نابود شدیم. در سوریه، ما کار بزرگی انجام دادیم، اما او از آن استفاده کرد و دارد انجام می‌دهد…

با این حال، آنچه اتفاق افتاده این است که به نظر نمی رسد وزارت خارجه ما با آنچه روسیه در مذاکرات برجام انجام داد و آنچه که می خواهد به زودی به پایان برسد، تناقض ندارد. آیا کاری نکنید که با تطهیر همسایه شمالی ما منافات دارد؟

سفیر روسیه در تهران که بیش از حد عمل کرده و به خبرنگاران ایرانی دستور داده است که به اقدام نظامی روسیه علیه اوکراین متوسل نشوند و به جای آن از مأموریت ویژه استفاده کنند. نشریات بین المللی ما که هنوز جنایات روسیه علیه اوکراین را به عنوان خبرهای خوب روسیه و کمک های بشردوستانه نمی پذیرند! برای مردم جنگ زده در اوکراین. روابط نزدیک پوتین با صهیونیست و ترور دو مقام سپاه پاسداران توسط دولت صهیونیستی و تصرف ائتلاف برجامی و روسیه در سفر نخست وزیر به مسکو، کرملین را نادیده گرفت. خیر

ما نمی خواهیم از اوکراین حمایت کنیم یا از کار مخرب غرب و آمریکا در ایجاد تنش بین اوکراین و روسیه چشم پوشی کنیم، اما باید بر این نکته تاکید کنیم. همانطور که وزارت امور خارجه کشورمان در فوریه امسال، S.فیروس روسیه در تهران به گریبایدوف منافق ادای احترام کرد و عکسی از این حادثه را برای فضای مجازی ارسال کرد. وقت آن است که او را رها کنیم و ادامه دهیم.”

21302

دکمه بازگشت به بالا