بین الملل

بالگرد «کا-52 تمساح» روسیه قاتل تانک‌ها و خودروهای زرهی اوکراین

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنلاین اخبار ایران من، وزارت دفاع روسیه روز دوشنبه ویدئویی را منتشر کرد که در آن خدمه بالگرد کاموف-52 یک کروکودیل را صدا کردند و بالگرد تهاجمی میل-28 ارتش روسیه سلاح و مهمات را منهدم کرد. ارتش اوکراین

به گزارش خبرگزاری «تاس»، دیمیتری یکی از خلبانان کا-52 تامسه گفت: از ابتدای عملیات ویژه با بالگرد کا-52 عملیات نظامی انجام می دادم و خدمه ما 21 تانک را منهدم کردند. سنگرهای اوکراینی با استفاده از راکت.”

خلبان کا-۵۲ گزارش داد که موشک های «استینگر» اوکراینی به سمت وی ​​شلیک کردند و بالگرد با موفقیت موشک ها را منحرف کرد و به سلامت به محل خود بازگشت.

خبرگزاری تاس همچنین در مورد بالگرد Ka-52 Tamsah نوشت، این بالگرد برای انهدام خودروهای زرهی و غیر زرهی و سایر هواپیماهای دشمن در جبهه تحت هر شرایط آب و هوایی و در هر ساعت از شبانه روز طراحی شده است. هلیکوپتر کروکودیل دارای یک واحد رادار محدود، یک سیستم جنگلی (جنگ الکترونیکی) و تجهیزات ضبط و شعله های فریب است که موشک های دشمن را سرکوب می کند.

بر اساس این گزارش، بالگرد کا-52 کروکودیل می تواند تا 300 کیلومتر در ساعت حرکت کند، 2.5 تن محموله را حمل کند و 460 کیلومتر برد دارد، کا-52 مجهز به موشک و راکت ضد زره و لیزر آتاکا است. سلاح ها

در رویدادی دیگر، منابع خبری روز یکشنبه از پرواز یک پهپاد روسی سوخووا-70 به نام «شاخارچی» خبر دادند.

بر اساس گزارش ها، جنگنده اس-70 روسیه قرار است در خط مقدم جنگ بین روسیه و اوکراین باشد. سوخو اس-70 اوخوتنیک که با نام شکارچی نیز شناخته می شود، یک پهپاد ساخت روسیه با فناوری رادارگریزی است. این پهپاد دارای هوش مصنوعی است (بیشتر)

انتهای پیام/.
این مقاله را به صفحه اول تبلیغ کنید

دکمه بازگشت به بالا