بین الملل

برنامه ۵ ساله دانشگاه آزاد اسلامی تحولی و کیفی است

به گزارش خبرنگار گروه منطقه ای خبرگزاری آنا از ایلام، حسین بنیانیان در جمع اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام و در نشست تخصصی مدرسین مشاوره فرهنگی و جهادی در «دانشگاه و توسعه نوین اسلامی» بیان کرد: نظام سنی. 5 دانشگاه آزاد اسلامی به دلیل سرمایه هنگفتی که این دانشگاه در کشور دارد خوب است و انتظار می رود مشارکت زیادی داشته باشد.

وی افزود: نقش دانشگاه آزاد اسلامی باید با حضور روزافزون دانشکده های این دانشگاه در اقصی نقاط کشور، حضور مثبت اجتماعی و فرهنگی و تا حدودی توسعه علمی مثبتی که در شرف وقوع است، افزایش یابد. و مناطق در حال توسعه.” دریابید.


بیشتر بخوانید:

بستر آموزش پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام موجود است


مشاور و مشاور فرهنگی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در این جلسات که در دانشگاه های آزاد اسلامی و با حضور مدیران و اساتید برگزار می شود، تشریفات و رویدادهای منطقه ای و کشوری در هم آمیخته می شود تا محقق شود. دانشگاه های آزاد اسلامی بهتر و بیشتر در نقشه هستند.

سند اصلاح شده یکی از بهترین طرح ها در تاریخ دانشگاه است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام نیز گفت: گواهی تحول دانشگاه این یکی از ماندگارترین و تأثیرگذارترین رویدادهای تاریخ دانشگاه است.

بهروز ناصری افزود: با درایت مسئولان دانشگاه به ویژه دکتر طهرانچی، امروز مسیر موفقیت و پیشرفت دانشگاه هوشمندتر خواهد شد و علاوه بر تحول دانشگاه، مطمئناً زندگی مردم را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد. ” رشد سریع و مناسب دانشگاه ها در اقصی نقاط کشور باعث ایجاد فرصت های برابر در نقاط مختلف مردم ایران حتی در دورافتاده ترین و نادرترین مناطق کشور شده است. نکات آموزشی او هوشمندانه راهی برای ایجاد، استفاده از تولید، تخصص و در نهایت مهارت های مالی و انجام کسب و کار در تیم ها ابداع کرد.

انتهای پیام/4121/4062/

دکمه بازگشت به بالا