بین الملل

دیدار نمایندگان دانشگاه آزاد اسلامی ایلام و اداره پزشکی قانونی چگونه گذشت؟

به گزارش خبرنگار تیم منطقه ای خبرگزاری آنا از ایلام، به نقل از دکتر دکتر. محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و بهروز ناصری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام، درباره ادغام دانشگاه ها و هیئت علمی با «حرفه ها، صنایع و افراد» در راستای اصلاح و شکوفایی. دانشگاه، همایش و حضور نمایندگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام. درمان قانونی استان ایلام صورت گرفت.


بیشتر بخوانید:

تکمیل تفاهم نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی و پزشکی قانونی استان بوشهر


این همایش به ریاست مهرشاد طهماسبی، رئیس پزشکی قانونی استان ایلام برگزار شد.

مدیرکل پزشکی قانونی منطقه ایلام با اشاره به کار پزشکی به عنوان یک نهاد مستقل و زیر نظر قضات، کالبد شکافی را بخش کوچکی از فعالیت های این گروه و همچنین بررسی زنان و مردان دانست. ، آزمایشات روانپزشکی، سقط جنین، بستری شدن در بیمارستان و .. از دیگر عملکردهای مرکز می باشد.

مهرشاد طهماسبی ارائه آمار برای جامعه شناسان، روانپزشکان و … را در موسسات آموزشی امکان پذیر دانست و گفت: با توجه به این خدمات پیچیده عمومی، برخی از خدمات ویژه دارای امکاناتی مانند موسسه پزشکی قانونی هستند.

او با نشان دادن رضایت و همکاری با دانشگاهیان، همکاری با متخصصان در زمینه های مختلف را راهی برای توسعه هر سازمان می دانست.

مدیرکل پزشکی قانونی استان ایلام در خصوص نیاز به کمک، تحقیقات کاربری، تجزیه و تحلیل آماری، رویدادها و پیش بینی ها، ارائه راهکارهای مناسب برای مشکلاتی مانند تصادفات، اختلافات و آسیب های گروهی، اتحاد آزمایشگاهی و دانشگاهی، نویسندگی دانشجویی و … ویرایش فیلم های آموزشی برای جلوگیری از جرم و جنایت ذکر شده است.

دانشگاه باید مرکز حل مشکلات باشد

استادیار گروه روانشناسی و عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام درباره نقش آموزش، پژوهش و دانشگاه در «صنعت، فرهنگ و زندگی» انسان در اسرار علوم اجتماعی و روابط آن ها و نحوه عملکرد افراد. مسائل روانی

شهرام مامی گفت: دانشگاه و دانشجویان همیشه آماده مقابله با این معضل هستند و تلاش می کنند.

حسین پیمان، استادیار گروه شیمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام نیز بر اهمیت ارتباط موثر دانشگاه با مردم و ایجاد کمیته یا تشکل مشترک دانشگاه با پزشکی قانونی تاکید کرد.

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام درباره احتمال اینکه دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگ‌ترین دانشگاه جهان با بیش از یک میلیون دانشجو و 30 هزار عضو حرفه‌ای و پیشینه‌ای برجسته تبدیل شود، به سابقه این امر اشاره کرد. دانشگاه در استان ایلام

رحمت الله محمدی پور افزود: با کمک 200 عضو تمام وقت در رشته های مختلف و بیش از یک نیروی داوطلب، بیش از 6000 دانشجو که حدود نیمی از آنها دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری هستند، دارای محل کار یعنی یک سالن ورزشی بزرگتر هستند. ، خانه طراحی، مرکز تحقیقات، آزمایشگاه کامپیوتر، مرکز زبان، خانه مسافر، وب سایت مناسب، فضای مطالعه کافی، فضای کتابخانه، فضای فرهنگی، فعالیت های خودیاری و غیره. آنها از بهترین و زیان ده ترین بانک ها یاد می گیرند.

وی با بیان سیاست‌های «صنعت، مردم و مردم» برای رفع مشکلات و چالش‌ها، گفت: دانشگاه باید محل مشکل‌گشا باشد و تلاش فرهنگیان برای نقش‌آفرینی «شغل، شرکت‌ها و مردم» باشد.

امضای تفاهم نامه و تشکیل کمیته مشترک حقوق پزشکی با دانشگاه از موضوعات کلیدی این همایش بود.

بررسی ارتباط بین ژن ها و گروه های قومی، توانایی بررسی مدل های ژنی در آزمایشگاه های دانشگاه، استفاده از آمارهای واقعی در تحقیقات، تکامل و تغییرات عمده علمی، آینده رویدادها، تیم های دانشگاهی، استفاده از آمارهای مختلف. . تحقیقات و فناوری، ثبت در علوم پزشکی، کارهای تحقیقاتی شغلی و غیره. دیدار چند ساعته وراث مشاع با آرش نادمی، استادیار آمار، احمد مومنی، استادیار حقوق، اختر سلطانی، استادیار گروه الهیات، از جمله مواردی بود. ، علیرضا رنگین، استادیار گروه فیزیولوژی و جواد فیض اللهی، استادیار گروه مدیریت صنعتی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام تست شدند.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا