بین الملل

رویداد ملی گام دوم بستری برای سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌ها

به گزارش خبرنگار همایش منطقه ای خبرگزاری آنا، دومین رویداد همایش بین المللی دانشگاه، همایش تبیین نحوه ارائه همایش علمی و معماری منتخب برای مناطق خورستان، لرستان، چهارمحال و بختیاری و ایلام در آزاد اسلامی است. دانشگاه اهواز با حضور علی افروس رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوزستان، سید کمال سیدی صاحبری نماینده سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، شهرام شهروی رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان و نمایندگان استان های لرستان، چهارمحال و بختیاری و ایلام در سالن جلسات شعبه اهواز برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان و واحد اهواز در این همایش گفت: رویداد جهانی فاز دوم دانشگاه آزاد اسلامی فرصت مغتنمی برای ایجاد بستری برای سرمایه‌گذاری در شرکت‌های نوپا و فن‌آور است که موجب رونق بخشیدن به فعالیت‌های نوپا می‌شود. اقتصاد کشور

سید کمال سیدی صاحبری، مدیر آزمایشگاه های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز و نماینده سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی نیز از مهارت های تربیت دانشجویان بازرگانی و حرفه ای برای حل مشکلات ملی و دادن به سرمایه گذاران رونمایی کرد.کلیه شرکت ها و سازمان ها باید از پتانسیل های دانشگاه آزاد اسلامی آگاه بود و محصولات به نفع دانشگاه خواهد بود.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد که این رویداد به عنوان انتقالی برای پیوستن به دانشگاه در راستای تحقق اهداف بیانیه تحول و عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی و معرفی دانشگاه به عنوان مبنای «کار دانش‌سازی» برگزار شود. آزاد اسلامی به دانشگاهی پیشرو، مسئله محور و تجاری تبدیل شده است.

انتهای پیام/4062/

دکمه بازگشت به بالا