بین الملل

زمین ۵۰ هکتاری تولید گیاهان دارویی در مراحل پایانی اخذ مجوز

رحیم انصاری پور در گفت وگو با خبرنگار گروه منطقه ای خبرگزاری آنا در خصوص رویداد بین المللی فاز دوم دانشگاه آزاد اسلامی در خرداد 1401، اظهار کرد: پیشگیری و حمایت از هالوکس و الگوس، ایجاد ریموت پنجره ها دخیل بود. رویداد و یک تیم تحقیقاتی به عنوان سرپرست تیم برای کار روی رویداد ایجاد شده است. .

واحد دهلران در خصوص رویدادهای فرهنگی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در سال گذشته گفت: مشهورترین فعالیت فرهنگی این دانشگاه برپایی تندیس سردار دلها است که تجلیل از همکاری حوزه و دانشگاه در زمان ترور این شهید است. دکتر مفتح کارکنان دانشگاه را به راهیان نور اعزام می کند. در منطقه شهرانی و برنامه های اجتماعی تیم دهلران امسال قدردان رشادت های سرلشکر شهید چاغروند و برگزاری مرحله دوم اصلاحات در خرداد 1401 است.


بیشتر بخوانید:

واحد تجهیزات نفت در دانشگاه آزاد دهلران راه اندازی می شود


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران درباره فعالیت‌های شناخته شده پژوهشی، فنی و نوآورانه این واحد دانشگاهی در سال 1400 گفت: رو به اتمام است.

50 هکتار گیاهان دارویی پس از اخذ مجوز

این مقام مسئول ادامه داد: فرآیند خود توجیهی کسب درآمد برای افراد غیر شهروند با توجه به پتانسیل طبیعی شهرستان دهلران برای تصویب به کمیته مرکزی ارائه شد و سه پروپوزال به همراه تیم پژوهشی تهیه و برای شرکت در فاز دوم دانشگاه ارسال شد. کتاب درسی 10 دوره کوتاه برای تصویب به مجمع عمومی ارائه شده است و منتظر تایید دوره هستیم.

انصاری پور به بررسی عملکرد تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران پرداخت و گفت: استخدام دانشجو در حوزه های مولفه، پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در ترم برتر سال گذشته، پذیرش بیش از 200 دانشجو در نیمسال اول سال گذشته که نسبت به سال گذشته به میزان قابل توجهی بالاتر بوده است و سایر فعالیت های دانشگاهی. و جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور از برنامه های واحد 1401 دهلران می باشد.

وی گفت: ارائه انواع وام های دانشجویی که در سال گذشته باعث جذب دانشجو شد، یکی از شاخصه های دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران در سال گذشته بود و مهم ترین اتفاق این دانشگاه پذیرش رشته های کارشناسی ارشد است که باعث جذب دانشجویان به این دانشکده می شود. آینده ی نزدیک.”

انتهای پیام/4121/4062/

دکمه بازگشت به بالا