بین الملل

نیروهای مسلح یمن با سلاح‌های ویژه جدید وارد نبرد می‌شوند

سخنگوی ارتش یمن وابسته به انصارالله امروز (دوشنبه) در کنفرانسی درباره اقدامات ارتش یمن در طول هفت سال وحشیگری و مقاومت اتحادیه عرب در یمن صحبت کرد.

به گزارش اخبار ایران من، به نقل از المیادین، یحیی سریع، سخنگوی ارتش یمن در این کنفرانس گفت که ارتش تسلیحات ویژه ای را برای دورهای “شکست” آماده کرده است. ارتش غیر مسلح باقی مانده است و پیامدهای نسل کشی در یمن را دنبال کرده است.

وی افزود: دشمن باید از ما انتظار خدمات ویژه داشته باشد که ممکن است اهداف جدیدی از جمله شهرهای بزرگ کشورهای خشن و مناطق مهم آنها را شامل شود. قول می دهیم در سال هشتم شاهد رویدادهای ویژه نظامی باشیم.

ساری گفت: ارتش مجموعه ای از آزمایشات را با تسلیحات جدیدی که دفعه بعد به جنگ اضافه خواهد شد، انجام خواهد داد. مردم یمن به دفاع از کشور، حاکمیت و آزادی خود از هر جهت ادامه خواهند داد.

وی گفت: سربازان ویژه در تاریکی می پریدند و می چرخیدند. فعالیت های اکتشافی ما شامل خلیج عدن و باب المندب و غیره بود و ادامه خواهد داشت. سال گذشته، پایگاه نظامی ما عملیات خود را در سراسر عربستان سعودی و امارات گسترش داد. پرتابگر موشک ما دارای یک سیستم ذخیره سازی داخلی است که تلاش می کند 100 درصد دانش محلی را ایجاد کند و به آن متکی است.

وی گفت: ما در هفت سالی که از تشکیل اتحادیه عرب می گذرد، سال 13208 عملیات نظامی داشته ایم. دشمنی که امروز از صلح صحبت می کند، هفت سال است که تلاش می کند دنیا را به هم بزند. ما کاری را که قبلا انجام داده ایم حفظ می کنیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا