بین الملل

چه موقع کورونا در هر کشوری پایان می یابد؟

به گزارش گروه اخبار بین الملل آنا ، بخش داده دانشگاه فناوری و طراحی سنگاپور تخمین می زند که ویروس تاج ۹۷٪ سیکل شیوع خود را در جهان در تاریخ 30 ماه مه (10 ژوئن) می گذراند و در اوایل دسامبر (4 دسامبر) به پایان می رسد.

بانک اطلاعاتی نوآوری دانشگاه سنگاپور ، تحت مدیریت Liva Geology ، الگویی را بر اساس آمارهای رسمی افرادی که مظنون به داشتن کروناویروس ، تعداد مبتلایان به کوف 19 و تعداد مبتلایان به این بیماری هستند ، طراحی کرده است. وابستگی به ابزارهای رگرسیون چرخه زندگی یک ویروس را پیش بینی می کند.

این مدل شیوع تاج ویروس را در 86 کشور از جمله ایران بررسی کرده و تخمین می زند که در 15 کشور از جمله چین ، کره جنوبی ، استرالیا ، اتریش ، لبنان ، اردن و سوئیس ، 28 آوریل (9 مه). 97٪ چرخه شیوع کروناویروس به پایان رسیده است.

برآوردهای این مدل نشان می دهد که چرخه یادگیری ویروس کرونا در ایران به عنوان چهل و چهارمین کشور ، در 17 ماه مه (28 مه) به 97٪ می رسد و گسترش آن تا 28 سپتامبر (7 اکتبر) ادامه خواهد یافت.

در بین کشورهایی که مورد بررسی قرار گرفته اند ، عربستان سعودی در انتها است و تخمین می زند که تا انتهای ژانویه 2021 ویروس ویروس همچنان در این کشور گسترش خواهد یافت. اما در بین همسایگان ایران ، آذربایجان شاهد ویروس قبل از 7 مه و 15 ژوئن است. برآوردها اظهار داشتند که coronavirus در پایان ماه ژوئیه در عراق و ترکیه از بین خواهد رفت.

انتهای پیام / 4129 /

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا