عمومی

آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی ۳۱ تیرماه برگزار می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

دیوید یک سخنران گفتن وی با خبرنگار آنلاین گفت: آزمون استخدامی جدا از آموزش در دو شهر اردبیل و پارس آباد برگزار می شود و یک هزار و 849 نفر شرکت می کنند.

وی تصریح کرد: تعداد آزمایشات مجاز برای ورود به موسسات شامل 52 نفر، 5 نفر در بنیاد شهید، سه نفر در حوزه سلامت، 10 نفر در مرکز تحقیقات کشاورزی، پنج نفر در حوزه فرهنگ زیست محیطی، یک نفر در حوزه کشاورزی. مرکز، افراد چهار در امور مالی. و دارایی 23 نفر در جهاد کشاورزی و یک نفر در دولت جذب می شوند.

مدیر اداره و برنامه ریزی منطقه اردبیل گفت: کارت شرکت در آزمون از روز سه شنبه 7 تیرماه برای بازرسی و چاپ بر روی تابلوی اعلانات هیئت آزمون قرار می گیرد.

شایقی افزود: داوطلبان برای شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به مرکز اطلاع رسانی مراجعه و با وارد کردن شناسنامه یا اطلاعات ثبت نام، گواهی شرکت در آزمون را دریافت کنند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی یا اصل عکس شناسنامه الزامی است.

شایقی افزود: ایثارگرانی که محل سکونت آنها یکی از شهرستان های پارس آباد است، بیل سوار و داغ است، محل آزمون آنها دانشگاه آزاد اسلامی پارس آباد و داوطلبانی که ساکن مرکز منطقه و شهرستانها هستند، محل آزمون آنها دانشگاه محقق اردبیلی است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و برنامه ریزی منطقه اردبیل با آرزوی بهترین ها برای کسانی که در نهمین آزمون بین موسسات بزرگ برگزار می شود، گفت: رعایت دستورالعمل های بهداشتی، مصالحه و الزامات بهداشتی برای سلامت خود و مردم حائز اهمیت است. دیگران. .

دکمه بازگشت به بالا