عمومی

آقای ذوالنور! ژست اپوزیسیون گرفته‌اید چون به انتخابات مجلس نزدیک می‌شویم!

از: پیروان سیاست
به: حجت الاسلام مجتبی ذوالنور نماینده محترم قم

شما در جلسه علنی مجلس به انتقاد از دولت رئیسی پرداختید و از آن انتقاد کردید. گفتید این دولت مثل پله ای است که کار می کند اما جلو نمی رود. به رئیس جمهور گفتید که یک چهارم فرصت خدمت شما گذشته است، آیا به یک چهارم اهدافی که باید برسید رسیده اید؟

مواتی: چه کسی نداند که فساد در بانک ها و قاچاق، ستون فقرات اقتصاد کشور را شکسته است؟ کدام یک از سایت های شما برای حل این مشکلات کار می کنند؟

مواتی: امروز چه برنامه و سیاستی بین مجلس و دولت به صورت مشارکتی وجود دارد که بتوانیم نیازها و مشکلات مردم را پیگیری کنیم؟

آقای ذوالنور! از قدیم گفته اند که خودمراقبتی برنامه ریزی نیست. باید به امروز فکر می کردید که با موافقت دویست نماینده به رئیس جمهور فعلی نامه نوشتید و از او خواستید در انتخابات شرکت کند. آن روز مست بودی و زمستان را به خاطر نمی آوردی.

آقای ذوالنور! یک سال طول کشید تا به نتایجی که امروز دارید برسید. میلیون ها ایرانی این حرف ها و خیلی حرف های دیگر را می دانند که شما جرات گفتن آنها را ندارید. اما #تصور شما اشتباه بود در حالیکه برداشت مردم بهتر از شما و یک سال پیش بود.

آقای ذوالنور! این یکی از نتایج سحر است. در شب راه زیادی در پیش است. اگر آگاهی شما نتواند با آنچه در سال گذشته اتفاق افتاد برابری کند، بسیاری از چیزهای دیگر را خواهید فهمید که منتقدان و هواداران دلسوز این کشور و این کشور حتی پس از گذشت زمان نشان دادند.

می خواستم بگویم که شما و بسیاری دیگر آغازگر اتفاقاتی هستید که اکنون در حال رخ دادن است (نتایج کار سال گذشته) هرچند در گذشته مسئولیت بسیاری از چیزها را بر عهده داشتید.

آقای ذوالنور! خدا خیرتان دهد، فکر نکنید مخاطبتان متوجه نمی شود که یکی از دلایل مخالف خواندن شما نزدیک شدن به انتخابات مجلس است و برای اینکه از مردم رای بگیرید تا نماینده شوید، دست به انتخابات زده اید. مخالفت روزهای سازمانی منظم!

* منتشر شده در وب سایت نویسنده

دکمه بازگشت به بالا