عمومی

آقای کیروش، مردم صاحب تیم ملّی هستند

مشخص است که سرمربی یک فوتبال موفق می تواند مدیر عامل یک شرکت فروش یا تولیدی باشد، زیرا سرمربی گاهی باید در سخت ترین زمان و در کوتاه ترین زمان بهترین تصمیم ها را بگیرد تا شرکت را زنده نگه دارد. و اجرا کنید، در غیر این صورت همه از دست خواهند رفت

اینکه کی روش باخت بزرگ 6-2 مقابل انگلیس را به گردن تماشاگران ایرانی مقابل تیم ملی در ورزشگاه می اندازد، نشانه فرار از مسئولیت اوست.

همیشه چالش هایی در این صنعت وجود دارد. مشکلاتی که اغلب از بیرون وارد می شود و کارگران کنترلی بر آن ندارند. به عنوان مثال گاهی صاحبان و سرمایه گذاران شرکت در جلسات خود تصمیمی می گیرند که برای کارکنان خوب نیست و می تواند عواقب زیانباری داشته باشد. حالا نقش کارمندان و مدیر شرکت چیست؟ آیا آنها باید ثابت کنند که تصمیم اشتباه بوده است؟ یا با افزایش بهره وری و کارایی و کسب نتایج بهتر، شرایط سختی را که ناشی از تصمیم ناخوشایند صاحبان شرکت بود، تغییر دهند!؟ کدام یک در بلندمدت به نفع کارمندان و سرمایه گذاران شرکت فرضی خواهد بود؟

اینکه بخش قابل توجهی از مردم به این گروه علاقه ای ندارند مشکل بزرگی است. مردم مالک و سرمایه گذار این گروه هستند و بدون افراد این گروه به گفته جواد خاتانی «دوزار» ارزشی ندارد. اما این به خاطر بیکاری کیروش و بازیکنان تیم نیست. این چیزی است که کی روش باید به بازیکنانش توضیح می داد که چیزی جز یک نتیجه قابل احترام نمی تواند به بهبود اوضاع کمک کند. اما کیروش این کار را نکرد یا نتوانست و بعد از بازی دلیل باختش را ناراحتی افرادی که در استادیوم نشسته بودند و با آنها تیم انگلیس را تشویق می کردند گفت!

امیدوارم در بازی با ولز کی روش به درستی کارش را انجام دهد و بتواند انگیزه هایی را در تیم ایجاد کند که با برنامه ریزی درست و تلاش کافی شما را کمی از عصبانیت مالکان اصلی تیم نجات دهد. برای دستیابی به نتایج تنظیم کنید. در این صورت می توانند توجه افراد ناراضی را به خود جلب کنند. در غیر این صورت این گروه به عنوان یک شرکت چاره ای جز اعلام شکست آن نخواهد داشت.
6565

دکمه بازگشت به بالا