عمومی

آمریکا به یک قدرت رو به افول تبدیل شده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سردار محمدباقر ذوالقدر روز جمعه در سنندج در جمع راهپیمایان 22 آبان اظهار داشت: سوگند یاد می کنیم دانش آموزان شهید و شهدای یوم الله 22 آبان را که خون انسانی نخواهیم داد. شهدا در این روز بزرگ

وی افزود: 22 آبان نمایشی از تحول تاریخ ایران در برابر استکبار جهانی و نمادی از استقلال کشور ایران است.

سردار ذوالقدر همچنین گفت: امام خمینی (ره) در 22 آبان 42 با این فرمان مخالفت کردند که منجر به تبعید شد و در سال 57 دانشجویان در مقابل دانشگاه تهران کشته شدند.

وی افزود: 22 آبان 58 نیز روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و پایان دادن به حاکمیت 25 ساله آمریکا بر کشور بود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: انقلاب اسلامی مردم ایران به دو هدف دست یافت و یک هدف مبارزه با خشونت خانگی و مبارزه با استکبار کشورهای بیگانه بود.

سردار ذوالقدر افزود: این اهداف و اهداف با شناخت گسترده و شناخت عمیق ملت ایران شکل گرفت.

وی همچنین گفت: انقلاب اسلامی ما را از سیطره 150 کشور خارج کرد و به کشور ایران هویت و آزادی بخشید.

سردار ذوالقدر گفت: با افول انگلیس، آمریکا در 32 مرداد در ایران کودتا کرد و 25 سال یکی از دسیسه های آمریکا بود.

وی همچنین گفت: مصادره ثروت مردم ایران، ایجاد شبکه خطرناک ساواک و ظلم به مردم، تخریب فرهنگ اسلامی ایران از دسیسه های آمریکا در کشور ما بود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دشمنی آمریکا پس از حملات تروریستی ادامه یافت و هدف آن براندازی نظام جمهوری اسلامی و بازگرداندن قدرت آن به مردم ایران بود.

سردار ذوالقدر افزود: قطع روابط سیاسی، اقتصادی و نظامی و عدم تحقق آنچه مردم ایران انجام داده اند، اعمال تحریم های شدید از اوایل انقلاب، مبارزه مستقیم با نظامیان، تقویت و حمایت از رژیم بعث عراق، برنامه ریزی. چند مرحله توطئه، حمایت از گروهک ضد انقلاب و فعالیت های تجزیه طلبانه، تلاش برای تقسیم بخشی از خاک ایران از دیگر توطئه های آمریکا علیه مردم ایران بود.

وی همچنین گفت: تیراندازی به یک هواپیمای مسافربری در خلیج فارس و کشته شدن 290 نفر از دوستان ما، ایجاد جنگ نرم رسانه ای علیه ایران، همه با برنامه ریزی، حمایت و مشارکت مستقیم آمریکا اتفاق افتاد. که از همه دلخراش تر است، تسلیم شدن سردار سلیمانی بود.

مقاومت و مقاومت مردم ایران همه دنیا را به دردسر انداخته است

سردار ذوالقدر گفت: کشور ایران به جای تسلیم و تسامح راه مقاومت و ایستادگی را در مقابل آمریکا و نظام استعماری با هدایت اعتقادات دینی و تاریخ آنها انتخاب کرده است.

وی افزود: برخی از شورشیان در مبارزه با آمریکا شکست خوردند و مصالحه را انتخاب کردند و نتیجه آن نابودی آنها بود.

سردار ذوالقدر گفت: بی شک ایستادگی و مقاومت هزینه داشته است و این ایستادگی ایران را قدرتمند و شکست ناپذیر کرده و امروز به بزرگترین قدرت منطقه و یکی از قدرتمندترین کشورهای جهان تبدیل شده است.

وی گفت: ایران به کشوری پیشرو تبدیل شده و از بسیاری جهات از دوستان و دشمنان پیشی گرفته است.

سردار ذوالقدر گفت: استکبار جهانی در نزد ایران عزت خود را از دست داده و قدرت آن کاهش یافته است.

وی گفت: اتفاقی که در چند هفته اخیر در ایران افتاده است، بدون شک آمریکا کاری کرده است و این نشان از ضعف آمریکا دارد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: این نیرویی که مراجع را تهدید به براندازی می کرد امروز سقوط کرده است.

سردار ذوالقدر افزود: وی با تظاهر به مرگ دختری جوان در کلانتری، دست به توطئه بزرگی زد و به کشور ایران حمله کرد و با اکاذیب و اخبار جعلی به مردم ایران ضربه زد و اذهان مردم ایران را برگرداند. ترك كردن. اهداف آنها

وی گفت: در هفته های اول 500 میلیون مطلب در اینترنت به منظور تاثیرگذاری بر افکار مردم ایران و تشدید اتفاقات کوچک به منظور ایجاد سردرگمی و ناامنی منتشر شد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین گفت: مردم ایران دوباره سیلی خوردند و کشور ما از سینه دشمن گذشت و راه آنها را از انقلابیون جدا کرد و امروز فقط شر چند خائن و توطئه گر را می بینیم. که به زودی نابود خواهد شد.» و آرامش و امنیت به سرزمین باز خواهد گشت.

وی به صراحت توضیح داد: ملت ایران که برای کسب دین خدا قیام کرده و ایمان به خدا را سرلوحه اهداف خود قرار داده است، بدون شک پیروز شده است.

دکمه بازگشت به بالا