عمومی

آیت الله یثربی دغدغه هدایت جوانان و رفع مشکلات مردم را داشت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حجت الاسلام والمسلمین سید حسین حسینی قمی شامگاه جمعه در مراسم شانزدهمین سالگرد درگذشت عالم ربانی اولین نماینده ولی فقیه منطقه و امام جمعه فقید کاشان حضرت آیت الله العظمی. سید مهدی یثربی گفت: انبیا و اولیا دارای صفاتی هستند که میزان و نشانه مردم برای تقرب به امر الهی است.

وی خاطرنشان کرد: صبر، استقامت، ایمان و ایثار از جمله ویژگی هایی است که برای رسیدن به آن تلاش می کند.

از مدرسین حوزه و دانشگاه در خصوص ترور سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: اخلاص و سرسختی این شهید والامقام و تلاش وی در راستای تکریم نظام مقدس جمهوری اسلامی موجب عزت و عزت خداوند پس از ترور وی شد. . تشییع پیکر مطهر این شهید پس از تشییع امام خمینی (ره) بسیار مهم و قابل توجه بود.

وی در خصوص فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و لزوم رسیدگی به زندگی افراد و خانواده های نیازمند گفت: تاکید بر اسلام نباید فراموش شود و برخی از دوستان ما گرسنه هستند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی قمی با اشاره به شخصیت مرحوم آیت اللهی سید مهدی یثربی گفت: این عالم ربانی را ائمه اطهار انقلاب، فرستاده ویژه ایشان در استان کاشان نمایندگی می کردند و اخلاص و عطوفت عالم ربانی برای مردم شناخته شده بود.

وی با تاکید بر اینکه مرحوم آیت الله یثربی در امر ارشاد جوانان و رفع آسیب های اجتماعی فعالیت داشتند، خاطرنشان کرد: ماهیت بارز این عالم بزرگ باعث شده است که 16 سال بعد مراسم تشییع مرحوم یثربی به شادی و نشاط بگذرد. و حضور باشکوه مردم.»

یک استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه مرحوم آیت الله یثربی به مردم لطف داشتند، گفت: بود.

دکمه بازگشت به بالا