عمومی

اجتماع بزرگ امت اسلام از مازندران تا مشهد الرضا (ع) – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، در مراسم بزرگداشت رحلت پیامبر اسلامس) و قتل امام حسن مجتبی.آ) اجتماع بزرگ امت اسلامی از صبح یکشنبه بارش باران در شهرها و مناطق مختلف استان مازندران برگزار شد.

در این سنت که تابلوها مذهبی ها و عزاداران مازندرانی فقط به صورت اتفاقی شرکت کردند گلزارار شهدا در مسجد جامع و مصلی بارش باران گریه کرد و گریه کرد. همچنین مازندرانی ها به گریه افتادند و با خواندن دکلمه وارد عمل شدند برای شکستن هنجار آنها شورش هایی را که اموال دولتی و دولتی را ویران کردند، محکوم کردند.

یکی از آداب همیشگی در میان گروه کثیری از رسول خدا، نماز عصر است عصر است در مساجد و مساجد شهرهای مختلف مازندران برگزار می شود. و مردم استان ساری نیز توهین به قرآن کریم، مساجد و پرچم مقدم ایران در صحن امام حسین(ع) را محکوم کردند.آ) جمع شدند.

یک گروه بزرگ تابلوها آیین مازندرانی در مشهد مقدس

شامل برای این یک گردهمایی عالی تابلوها مازندران مذهبی یکشنبه شب از ساعت 22 الی 24 در صحن جمهوری اسلامی صحن نورانی و متبرکه حضرت علی بن موسی (ع) می باشد.آ) در مشهد مقدس و بسیاری از هیئت های مذهبی برگزار می شود و مردم مازندران در شامگاه سالروز شهادت امام رضا(ع) به مشهد مقدس رفتند.

وی در دیدار با جهاد تابعین از آنچه در زندگی امام رضا گذشت توضیح می دهد.آ) همچنین همزمان با فرا رسیدن ایام تشییع 28 سفر و حضور مبلغان و مبلغان رویاپردازان پیشوای اهل بیتآ) حضور کارشناسان و مردم منطقه مازندران است تابلوها مراسم مذهبی در مشهد مقدس برگزار شد و هیئت های مذهبی که در ارتباط هیئت مذهبی مازندران با زائران امام رضا (ع) شرکت کردند.آ) با توجه به تاریخ این امام همام و از خاطرات دوران حفاظت سفید صحبت کردند.

دکمه بازگشت به بالا