عمومی

اجرای پویش سراسری «حرف آورد» ویژه ایام فاطمیه در اردبیل – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

سارا حقی در گفتگو با خبرنگار آنلاین با گرامیداشت روز شهادت حضرت زهرا (س)س) و ایام فاطمیه همچنین از برپایی طرح فرهنگی «حرف آورد» ویژه بانوان و دختران همزمان با سراسر کشور در اردبیل گفت: هدف این است که فعالیت‌های فرهنگی را در مکانی نمایان برپا کنیم و بسترسازی کنیم. زنان بیشتر برای مشارکت در فعالیت های فرهنگی و آموزشی، کمپین جهانی “او” با شعار “خبر خوب، سخنان خوب” صحبت کرد. شاید وارد» در استان اردبیل می گذرد.

وی گفت: در ایام فاطمیه به منظور تبیین سیره پیامبر اکرم و ترویج فرهنگ فاطمی در بین مردم، نشست بین المللی «حرف آورد» ویژه دختران و بانوان جوان برگزار می شود تا در اجرا این پروژه از طریق گفتار، فرهنگ یادگیری و تبیین معرفت و اخلاق در بین مردم است

کارشناس فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی اردبیل به تشریح محورهای کمپین «حرف آورد» در ایام فاطمیه پرداخت و افزود: شرکت کنندگان می توانند با موضوعاتی چون تبیین مکتب فاطمیه و هجمه حضرت زهرا(س) آثار خود را ارائه کنند.س)تبیین سیره معنوی و سیاسی حضرت زهرا(س)س)وصف فضایل حضرت زهرا(س)س)حضرت زهرا(س)س) بنیانگذار مکتب مبارزه با طاغوت در جامعه اسلامی زندگانی حضرت زهرا(س)س)مدرسه آموزش و پرورش حضرت زهراس)حضرت زهرا در دبیرخانه کمپین حرف آورد نمونه ای از حضور زنان مسلمان و مشارکت آنان در جامعه و تلاش زنان برای احیای خانه زن (جامعه ما خانه مادران ماست) را بیان می کند.

یک جامعه شناس بانوان تبلیغات اسلامی در اردبیل تصریح کرد: آثار ارسالی باید ویدئو، پادکست، کلیپ و… پیاده روی و به مدت 1 تا 3 دقیقه به یکی از پیام ها می رسد نوار نقاله سلام انجام دهیدخوشحال، روبیک است یا به شماره 09917229468 تلگرام بفرستید.

حقی افزود: به بانوان و جوانان کارگری که آثار و اطلاعات برتر ایام فاطمیه را از اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل ارسال کنند جوایزی اهدا خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا