عمومی

اخبار کوتاه خراسان رضوی/۳ خرداد ماه ۱۴۰۲

پروژه کنسانتره سازی فولاد خراسان نیازمند عزم جدی مدیران ارشد این شرکت است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز خراسان رضوی، سرپرست مجتمع سنگ آهن سنگان در جلسه بررسی مشکلات راه اندازی کارخانه کنسانتره فولاد خراسان گفت:اخبار کوتاه خراسان رضوی/۳ خرداد ماه ۱۴۰۲ اقدام مثبتی مبنی بر انجام پروژه در این شرکت در یک سال گذشته صورت نگرفته است.

گل محمدی افزود: سازمان ایمیدرو خواستار راه اندازی هر چه سریعتر این پروژه است که امیدواریم این کارخانه تا یکسال آینده به بهره برداری برسد تا شاهد ایجاد اشتغال و رونق تولید در این منطقه باشیم.

 

پیشرفت ۸۰ درصدی مصوبات سفر رئیس جمهور در حوزه سلامت شهرستان خواف 

فرماندار شهرستان خواف گفت: بیشترین درصد پیشرفت فیزیکی طرح‌های مصوب سفر رییس‌جمهور و هیات دولت در این شهرستان مربوط به بخش بهداشت و درمان با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی است.

مهدی عباسپور افزود: کمترین میزان پیشرفت فیزیکی طرح‌های مصوب سفر رییس جمهور به خراسان رضوی در شهرستان خواف به میزان سه درصد مربوط به طرح‌های جهاد کشاورزی است.

 

 اجرای نمایش خیابانی هفت بعلاوه یک در نیشابور 

نمایش خیابانی هفت بعلاوه یک به نویسندگی علی پیکار و کارگردانی محسن مسعودی فر هنرمند نیشابوری در شهر نیشابور اجرا می‌شود.

مسئول امور هنری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور گفت: درنمایش خیابانی هفت بعلاوه یک محسن مسعودی فر، محمدموسوی، متینااسلامی، هماسعادت، علی پیکار، زینب بتوئی، عرفان نیرآبادی، محمدامین معتمدی وکیارش رفیعی به ایفای نقش پرداخته اند.

حمیدرضا آتشی گفت: داستان این نمایش در خصوص ازدواج آسان است که رستم تصمیم به ازدواج می‌گیرد و از فردوسی می‌خواهد که دامادش کند و در این شرایط فردوسی تصمیم می‌گیرد با کمک و راهنمایی حکیم عمرخیام نیشابوری هفت خوانی متفاوت برای رستم بگذارد و اگر بتواند در این هفت خوان موفق شود اجازه ازدواج به رستم داده می‌شود.

این نمایش روز پنجشنبه ۴ خرداد در بوستان ارغوان و جمعه ۵ خرداد در جلو آرامگاه خیام ساعت ۱۹:۳۰ بعدازظهرویژه عموم علاقمندان اجرا خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا