عمومی

ارتباط بازاریان با مسجد تقویت شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام الله نور کریمی تبار بعدازظهر چهارشنبه در نشست مردمی پایتخت با گرامیداشت سومین سالگرد شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: کشته شدن حاج قاسم به گونه ای بود که دل ها این را داشت شهید بزرگوار و تشییع پیکر مطهرش باعث وحشت و وحشت دشمنان توطئه و نظام شد.
وی همچنین گفت: پس از ترور سردار سلیمانی و اجرای این حمله هولناک توسط حکومت سلطانی، دشمنان تهدید به حمله به 52 نقطه ایران کردند اما جرأت نکردند. این اتفاق به دلیل حضور مردم در حوادث رخ داد، دشمنان همیشه از حمایت مردم از نظام و منطقه می ترسند و سعی می کنند بین مردم و نظام فاصله ایجاد کنند.

امام جمعه ایلام حضور مردم در میدان را فرصتی مغتنم برای نظام اسلامی دانست و تاکید کرد: خداوند متعال این فرصت را برای ما قرار داده است و باید از این فرصت استفاده کنیم و سعی کنیم این فرصت را از دست ندهیم و با خدمتگزاری به ویژه گروه های مستضعف به نظام امیدوار هستند.

کریمی تبار در خصوص اغتشاشات اخیر یادآور شد: هدف دشمنان از ایجاد داعش براندازی و حمله به جمهوری اسلامی بود و امروز همه ما مدیون سردار شهید حاج قاسم سلیمانی هستیم.

وی گفت: باید قدر آزادی و آزادگی امروز را بدانیم، برخی از جوانان ما فریب خورده اند که نقش تبیین این اصول را باید با جهاد به جوانان داد.

امام جمعه ایلام یادآور شد: عده ای خود را در این تظاهرات انداختند و کارهایی کردند که نشان داد این رژیم به زودی سرنگون می شود و جرأت ورود به قسمت توضیحات را نداشتند.

حجت الاسلام کریمی تبار گفت: حرکت خوبی در مدارس آغاز شده و باید ادامه یابد، نقش جمهوری اسلامی در مبارزه با خشونت، آزادی خواهی و آگاه سازی دانش آموزان باید تبیین شود.

امام جمعه ایلام گفت: امروز باید توضیح دهیم سرمایه بازارها مسجد بوده است اما برخی بازارها با مسجد فاصله دارند و باید رابطه بازار و مسجد تقویت شود.

کریمی تبار در خصوص برگزاری مراسم بزرگداشت قربانیان ایل خزعل گفت: بزرگداشت ایل خزعل یکی از بهترین سنت هایی بود که در دنیا بیش از همه مورد توجه قرار گرفت و باید این گونه حرکت ها در جامعه افزایش یابد.

دکمه بازگشت به بالا