عمومی

اعزام تیم‌های بسیج جامعه پزشکی به مناطق محروم پلدختر – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، سرهنگ عبدالوحید ملک آرا عصر امروز چهارشنبه گفت گفتن وی در جمع خبرنگاران گفت: اردوی منظم جهادی سلامت به همت جهادگران در کانون بسیج جامعه پزشکی پلدختر در فال روستای باباخان برای ارائه خدمات درمانی رایگان در اردوی جهادی یک روزه برپا شد.

وی افزود: این تیم یک پزشک دارد مادرانمتخصصان خانواده، فرهنگ، تغذیه، پیشگیری و کنترل بیماری، بهداشت محیط و اشتغال، پزشکی و سایر نیروهای جهادی این گروه را برای ارائه خدمات درمانی همراهی کردند.

مدیر سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) (سپاه حضرت ابوالفضل(ع)ع) لرستان گفت: مریض دریابید و ویزیت و مراقبت و آموزش و نیز داروی رایگان در این خصوص صورت گرفت.

سرهنگ ملک آرا با اشاره به اینکه به 65 نفر از مردم منطقه خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده است، گفت: در این اردوی جهادی علاوه بر خدمات بهداشتی و درمانی شامل سفر، پزشکی، تحصیل و مشاوره رایگان پزشکان و متخصصان، بسته های فرهنگی نیز ارائه شده است. . و غذا بین خانواده ها توزیع شد.

وی گفت: اردوهای جهادی فرصتی برای سرافرازی است. وی گفت: تیم های جهادی بهداشتی و درمانی از سوی مراکز بسیج و مطب های پزشکی در شهرستان های استان برای ارائه خدمات درمانی رایگان در ایام نوروز اعزام شده اند.

دکمه بازگشت به بالا