عمومی

اعزام ۲۹ دستگاه ماشین آلات سنگین سپاه‌ پاسداران به اردبیل – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

سردار غلامحسین محمدی اصل در گفتگو با خبرنگار آنلاین اظهار داشت: در پی ریزش برف و طوفان در استان اردبیل و با همکاری ۲۹ ماشین آلات سنگین و تجهیزات مهندسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به محورها و راه های روستایی منطقه اعزام شدند. .

وی گفت: این 29 سلاح شامل گریدر، سطل زباله، بولدوزر، بیل مکانیکی، باربری و شکن مورد استفاده در ساخت محورهای حمل و نقل توسط شهر اردبیل.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع)ع) اردبیل گفت: ماشین آلات و مهندسی سپاه در شهرستان های اردبیل، نیر، نه، مشگین شهر، خلخال و کوثر در برف می بارد روبی و بازگشایی راه ها و راه های روستایی.

محمدی اصل افزود: برف روبی، افتتاح و جابجایی ماشین های برفی در اردبیل از شهرهای مختلف با استفاده از ماشین آلات سنگین و این روند برف است. روبی سرعت در شهر اردبیل ine مرا ببخش.

او گفت: دور از برف روبی با بازگشایی محورهای مواصلاتی، گروه های امدادی برای کمک به توقیف خودروها در شهر اردبیل تشکیل شده است که در خدمت نخبگان منطقه نیز هستند.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع)ع) بخش اردبیل گفت: خداوند متعال باران رحمت نه ما قدردان منطقه هستیم و باران واقعاً مایه خیر و برکت برای عزیزان منطقه بوده است.

وی گفت: کمک به مردم و حفظ دموکراسی برای کار بسیج و سپاه و خدمات رسانی به عزیزان منطقه و تسریع در کار برف بسیار مهم است. روبی و تمام توان خود را برای بازگشایی راه های منطقه اردبیل به کار می گیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا