عمومی

افزایش قیمت ۴ قلم کالای اساسی کمتر از یارانه پرداختی است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الله عبدالملکی عصر امروز چهارشنبه در خطبه وضعیت ملت که در جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد، اظهار داشت: دانش آموختگان به رهبری مدیرعامل در خصوص موضوعات مختلف از جمله عدالت و موضوع بحث و تبادل نظر کردند. تامین مالی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی یکی از دغدغه های رئیس جمهور را گسترش عدالت در همه عرصه ها عنوان کرد و افزود: یکی از موضوعاتی که برای عدالت باید به آن توجه شود؛

گفت: پول اولویت ها این پول است 4200 تومان و توزیع 400 هزار میلیارد تومان از ثروت مردم ایران از پالایشگاه های نفت به نفع مردم در دستور کار قرار گرفت. کوما متاسفانه بسیاری از این پول به جیب می رود ملت او نرفت و نتایج متفاوت بود.

عبدالملکی گفت: تخصیص 20 میلیارد تن 4200 تومان یعنی به جای پول; 20 هزار تومان بیشتر برای فروش، این اتفاق نیفتاد و 400 هزار میلیارد تومان حجم ریالی این پول بود که 50 درصد بودجه کشور در سال 1400 است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: دولت قبل عنوان کرد که این یارانه برای کاهش کالاها پیش بینی شده است. کوما متأسفانه بخشی از این پول به جیب بازرگانان رفت و بخشی از آن صرف قاچاق شد. زیرا کالاهایی مانند آرد و روغن برای پول بیشتر به کشورهای همسایه قاچاق می شد.

پولی که به او داده شد به دست مردم نرسید

وی با بیان اینکه این خدمات در دسترس مردم نبود، افزود: به عنوان مثال تعدادی از فروشندگان حیوانات خانگی بودند که پس از دریافت کالای مورد علاقه خود از خارج، آنها را به صورت رایگان به کشاورزان و کشاورزان می فروختند. عامل ندارم.

عبدالملکی همچنین گفت: 50 درصد ماکارونی ساخت ایران که از آرد فرآوری شده تهیه می شود. خارج از می رود و این یعنی بخشی از کمک های ایران به خارجی ها می رسد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: نیمی از درآمد حاصله به خزانه واریز می شود. سازنده او بیرون می رود؛ درست مثل سازنده 20000 تومان پشتیبانی خارجی می کنیم.

وی گفت: نیمی از ارز 4200 تومانی برای تهیه اقلام ارزان قیمت به جیب مردم می رود که البته بسیار کمتر از مبلغ آن است که منطقی نیست.

وی تصریح کرد: برنامه دولت سیزدهم حمایت 400 میلیارد تومانی است. باید مستقیم به مردم تحویل داده شود و بعد قیمت ها معقول شود که در آن تجارت و قاچاق متوقف شود و مردم هر کالایی را که بخواهند می خرند.

افزایش قیمت 4 قلم اصلی کمتر از یارانه ارائه شده است

هزینه چهار مورد شامل مرغ، تخم مرغ، شیر و چربی گران است

عبدالملکی گفت: در ارائه خدمات، قیمت تمام شده چهار قلم مرغ، تخم مرغ، شیر و روغن بیشتر و محاسبه شده است که این افزایش کمتر از یارانه ارائه شده باشد. “

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه خیلی ها از دولت و شخص رئیس جمهور سوال می کنند که چرا می خواهید این کار را انجام دهید، افزود: گفتند عادلانه این کار انجام شده است. تقریبا این کار باید انجام شود و ما تاریخ خود را به این صورت تثبیت کرده ایم.

وی گفت: قانون نیز سازوکاری از سوی دولت ایجاد می کند صفحات محصول الکترونیک درخواست کرده است که کالاها را با هزینه قبلی دفع کند ملت نصب و راه اندازی.

عبدالملکی ادامه داد: تصمیم دولت بر این بوده است که برای دهک های مختلف اعتباری به مدت دو ماه تامین شود تا آماده سازی و پایه گذاری کارت الکترونیکی انجام شود.

پس از بررسی تظاهرات، افرادی که در عشر نیستند، کمک های خود را دریافت خواهند کرد

و برای طرفداران پرونده او تلاش کرده اند تا متن واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند.

عبدالملکی افزود: برای مخالفان دهک خود، نظام ویژه ایجاد و اعتراض پذیرفته می شود و پس از بررسی لازم; اگر گفته شده باشد حق با آنها بود، سود ماه های قبل به حسابشان برمی گردد و مردم نگران ضایع شدن حقوق خود نباشند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: دشمنان به راحتی با تغییر و دستور از بین می روند دست آنها قبول نمی کنند و در تحقق این روند، در این مورد، اردوگاه روایتی را که در ایالت برای تایید گروه های روایی در این زمینه ایجاد شده است، مختل می کنند.

افزایش قیمت 4 قلم اصلی کمتر از یارانه ارائه شده است

از یارانه ها چیزی نصیب دولت نمی شود

وی افزود: هیچ چیزی از یارانه به دولت نمی رسد و اینکه دولت این کار را برای بازپس گیری پول های از دست رفته انجام می دهد صحت ندارد.

وی با اشاره به افزایش قیمت مواد غذایی در سراسر جهان گفت: به طور متوسط کشورها اتفاقات مهمی رخ داده که از عهده صندوق خارج است 4200 این امر باعث شد که جنگ اوکراین و روسیه یکی از این رویدادها نباشد چرا؟ از این منطقه برای کشت محصولات زراعی و تولید مواد غذایی استفاده می شده است.

عبدالملکی گفت: دهک این این یک فرآیند پیچیده و حجم عظیمی از ثروت و پول است که افراد در طول زمان به دست می آورند مدت زمان طولانی به مدت 4 سال تحت نظر است، اما ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد که بتوان آن را رد کرد مطابق با بخش عمده ای از توسعه اقتصادی و اجتماعی دهک ها صورت گرفته است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: چرا برای اجرای این سیاست با مردم صحبت نمی شود. کار را نکرد لازم به ذکر است که جدا از گران شدن آرد طبقاتی و صنایعی که در حال حاضر دارند در وسط گم شد؛ طرح اولیه هنوز اجرایی نشده است و رئیس جمهور در این باره با مردم صحبت کرده و وزرا نیز با مطبوعات دولتی صحبت کرده اند. به طور مداوم با این حال، اگر قبلا به این مسائل رسیدگی می شد، کمبود مواد غذایی وجود داشت.

بعد از 4 چیز گران شد. قیمت سایر اقلام محاسبه و گزارش می شود

وی گفت: برای تحقق این امر تنها چهار قلم شامل چربی، مرغ، تخم مرغ و شیر دوش گران می شود، البته ممکن است برخی کالاهای مصرفی گران شوند. کوما مقدار آن ضروری نیست و از طرف دیگر بار عاطفی راه اندازی سیستم می تواند هزینه بر باشد. زینا دارایی ها نیز بر سیاست دولت تاثیر می گذارد و ارزش کالا را محاسبه و اعلام می کند و تا امروز ارزش 500 قلم کالای مختلف محاسبه شده است.

عبدالملکی افزود: از سوی دیگر باید بر بازار نظارت داشته باشیم. برای بدست آوردن این امر با مجازات های سنگین انجام می شود و متخلفان به اشد و اشد مجازات خواهند رسید.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تاخیر در این فرآیند جایز نیست، افزود: هر ماه با تاخیر در فرآیند، 38 هزار تن از جیب مردم خارج می شود و باید این اتفاق بیفتد. سالهای این کار از قبل انجام شده است، مهم نیست که چگونه عقب بماند ملت راه اندازی آن دشوار خواهد بود و خواهد بود.

دکمه بازگشت به بالا