عمومی

اقبال عمومی گیلانی ها به «ملاقات خصوصی» و «علفزار» – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین ، گروه منطقه ای: دومین روز از چهلمین جشنواره فجر در گیلان و چهار فیلم «دیدار خصوصی» ساخته «امید شمس»، «ماهان» ساخته «حمید شاه حاتمی»، «شهرک به رهبری» علی حضرتی. “و” چمن زااو کار خود را به سرپرستی «کاظم دانشی» به پایان رساند.

امسال برای اولین بار به همت پایتخت منطقه و یکبار برگزاری جشنواره فجر گیلان، چهلمین جشنواره سالانه فیلم در دو سالن 22 بهمن و تالار مرکزی رشت برگزار می شود. ریختن آن را داشته باشید. در لیست ریختن این این نماهنگ ها در ساعت های 17، 19:30 و 21:30 در سینما 22 بهمن و در ساعت های 17، 19:30 و 22 در سالن مرکزی رشت پخش می شود.

در اولین شب این نمایش که مراسم افتتاحیه با حضور بازیگر گیلانی و عوامل سازنده فیلم «آنتی» در تالار مرکزی رشت برگزار شد، فیلم «خیانت» به کارگردانی مسعود کیمیایی با استقبال خوبی مواجه شد. . تماشاگران از نبود فیلم در روز اول گلایه داشتند.

به گفته مسئولان جشنواره فجر در استان گیلان، در دو روز گذشته بیش از 1600 نفر هشت فیلم در رشت به نمایش درآمده اند.

علاقه گیلانی ها به

«جلسه خصوصی» توجه حضار را به خود جلب کرد

با توجه به دومین روز جشنواره در رشت و اکران «جلسه خصوصی» در سینما در 22 بهمن، این فیلم که در سطح ملی نیز مورد توجه علاقمندان به هنر هفتم قرار گرفت. در گیلان دو بازی او در فیلم 22 بهمن و در تالار مرکزی مورد استقبال قرار گرفت.

“جلسه ویژه” بازیگران “هوتانی «شکیبا» و «پریناز ایزدیار» سود می برند و شاید این ترکیب خاطره خوب و زیبایی از بازی باشد.هوتانی «شکیبا» در «شبی که ماه کامل شد» یکی از مهم ترین دلایل استقبال مردم گیلان از این فیلم و همچنین حضور بازیگرانی چون «رویا تیموریان» و «ریما رامین فر» در کنار این فیلم است. دو مرد علاقه بینندگان گیلانی را برای دیدن این فیلم افزایش داد.

«ملاقات خصوصی» داستان زندگی زن جوانی به نام «پروانه» را روایت می کند که در مغازه ای کار می کند و عاشق فرهاد می شود. این عشق بر زندگی او و فرهاد تأثیر می گذارد.

عباس قاسمی یکی از بینندگان فیلم «دیدار خصوصی» با فهمیدن اینکه ملودرام خانوادگی دیده ایم در گفتگو با خبرنگار آنلاین گفت: در این فیلم با وجود همه دردها و رنج ها عشق زیبایی را می بینیم.

او با بیان اینکه بازیگران به زیبایی عشق خود را نشان دادند، گفت: کارگردان این فیلم در اولین فیلمش کمی بهتر عمل کرده و با وجود اشتباهات، خوب عمل کرده است.

این شهروند گیلانی اضافه کرد: البته پایان بندی فیلم هیجان انگیزترین نخواهد بود و ساختار خوب فیلم را خراب می کند، اما باید گفت کارگردان با وجود همه محدودیت ها موفق شده نماهای زندان خوبی را به تصویر بکشد.

علاقه گیلانی ها به

داستان «ماهان» خوب نبود

«ماهان» به کارگردانی «حمید شاه حاتمی» دومین فیلم حاضر در فهرست جشنواره فجر جاری در استان گیلان بود. در فیلم ماهان داستان زندگی بازیگری است که پس از مدت ها می تواند نقش اصلی را در یک نمایش روی صحنه بازی کند. اما سرطان زندگی او را تغییر داد.

در این فیلم امیررضا نظری، نگار جوکار، وحید رحیمیان، همایون ارشادی، رامین ناصر نصیر به ایفای نقش پرداخته اند.

ماهان نیز به لیست فیلم هایی اضافه شد که با مبلغ بسیار ناچیزی توسط مخاطبان ویرایش شدند. فاطمه ناصری در گفتگو با خبرنگار آنلاین با بیان اینکه ماجرا مبهم بود و این مهم ترین ایرادی بود که می توان به «ماهان» کرد، اظهار کرد: در ابتدای فیلم تماشاگر از انتخاب فیلم پشیمان می شود.

وی ادامه داد: اگرچه فیلم های ضعیف نقطه دفاعی دارند، اما «ماهان» به هیچ وجه به زمان بندی دفاعی تکیه نمی کند.

علاقه گیلانی ها به

«شهرک» سومین فیلمی است که در دومین روز جشنواره در رشت اکران می شود

سومین فیلمی که در دومین روز از جشنواره فجر گیلان اکران می شود «شهرک» به کارگردانی «علی حضرتی» نام دارد. «شهرک» دومین فیلم کارگردانی کاظم است سیاحیساعد سهیلی، مهتاب ثروتی، شاهرخ فروتنیان و رویا جاویدنیا ine.

در خلاصه داستان نیز آمده است: نوید فلاکتی جوان آماتوری است که برای بازی در یک فیلم بزرگ توسط کارگردان در عمل تست پذیرفته می شود.

در حالی که تماشاگران بعد از فیلم صحبت می کردند، من در تالار 22 بهمن نشستم، عده ای فیلم را پسندیدند، عده ای دوست نداشتند و در بین آنها ایده ها و دلایل مختلفی برای بیان این ایده ها وجود داشت.

علاقه گیلانی ها به

موفقیت پژمان جمشیدی در انجام بخشی دیگر

در مورد «الفزار» به کارگردانی «کاظم دانشی»، این فیلم پایانی برنامه برای نمایش دومین روز جشنواره در تالار مرکزی رشت بود که ساعت 19:30 برای علاقمندان به نمایش درآمد. هنرمندان و چهره های شناخته شده ای در فیلم مرغزار مشغول به کار بوده اند و تمامی حضور آنها در هر فیلمی را می توان غنی دانست، از پژمان جمشیدی گرفته تا سارا بهرامی، ستاره پسیانی و ترلان پروانه تعدادی از آنها هستند.

فیلم Meadow درباره محققی است که با مشکل عجیبی روبرو می شود. پرونده ای که در آن هر دو طرف بر اساس قوانین ایالتی مرتکب جرم شده اند. پژمان جمشیدی در نقش قبلی خود در این فیلم نقشی متفاوت دارد.

این فیلم که با «دیدار محرمانه» همراه شد، با تمجید مردمی از تماشای دومین روز جشنواره فجر در گیلان همراه شد و نظر مخاطبان در این باره متفاوت بود. عده ای ایده ساخت چنین فیلمی را در اولین کار کارگردان بسیار جسورانه می دانستند و عده ای دیگر می گفتند با توجه به اینکه عنوان فیلم برگرفته از داستان های واقعی است، «پژمان جمشیدی» شخصیت اصلی نیز همین طنز را داشت. افکار در خاطرات مخاطب نیز در ایفای این نقش بسیار موفق بوده است.

دکمه بازگشت به بالا