عمومی

انتخابات و افشاگری های شخصی و جناحی

اما با نزدیک شدن به انتخابات پیش رو، این بد است که نمایندگان مجلس صدای خود را برای جمع آوری رأی به هر قیمتی بالا ببرند و برای مدت طولانی بر این کرسی های دنیا تکیه کنند.

مدت ها در گذشته به عنوان سرپرست کار می کردم و موارد زیادی را دیدم که ایراد بخشی از امتیاز دهی و ترویج حذف و جانمایی بود و چون توافق در پشت صحنه انجام می شد، همه چیز قابل تثبیت و امضا بود. سرزنش کم می شد و بس… در این اعمال گروه هایی وجود دارند اما خدا در میان آنها فراموش می شود و منافع کشور فدای منافع کشور می شود.

در مورد عواقب اظهارات نادرست و جنایت کردن، بد نیست بدانید که وضعیت به جایی رسیده است که بسیاری از افراد معتقدند «اگر قضاوت کنند مست هستند…»

یعنی نمایندگان محترم شما، رئیس جمهور فعلی و گذشته، وزرای گذشته و آینده، سایر دولت ها و … همه در هک دخالت دارند.

اما نمی توان انکار کرد که سیستم بخش دولتی ناگزیر از شکست است. بدون شک هزینه های غیر ضروری وجود دارد. همه می دانند که به نظر می رسد شرکت های بورسی خصوصی هستند و وابسته به سازمان های دولتی و بانک ها هستند و تحت کنترل هستند.

مایه تاسف است که دولت اشتباه کرده که از شرکت دیگری خودرو بخرد و این خوب نیست که سازمان هایی که بیش از هزار سال با پول مردم بوده اند در اختیار شرکت های وابسته به بیت المال و مردم باشند. پول ، اما متاسفانه

بسیاری از مردم راضی نیستند که به خاطر هزینه ها و تیم های ورزشی حقوقشان کم شود، اما چون رهبری در دست دولت ها و سازمان ها در دولت است و جلسات بزرگی که دارند دارند، هر کاری انجام می دهند. آنها می خواهند. آنها خودشان سیاست های مالی را تایید می کنند

به این سوال توجه کنید صورت های مالی چند شرکت و سازمان دولتی سال ها قبل رد شده است؟

در حالی که هر گروهی که سر کار آمده از قبلی ها خواسته است.

چرا سود صندوق های باز ارزش آن را ندارد؟

در این مورد حرف های زیادی برای گفتن وجود دارد که از آنها می گذرم.

اما در مورد گزارش

سرقت‌های اخیر نشان می‌دهد که اتهامات و گزارش‌ها فاقد واقعیت‌های لازم است و کم کم جنبه‌های نادرست یا غیرقابل اعتماد برخی از آنها به وضوح نمایان می‌شود، مثلاً با توجه به فروش فلزات در معاملاتی مانند اجاره یا تحویل. ماشینی که به سمت رئیس جمهور می رود به معاون رئیس جمهور، اول در مورد آن صحبت کنیم …..

تاکید می کنم منکر گسترش چنین شرکت هایی نیستم و لزوم برخورد با پول خواران و مدیران متخلف را انکار نمی کنم و فکر می کنم اگر نمایش صحت داشته باشد که به نظر می رسد بسیار اغراق آمیز است باید حذف شود. گردن دزد و دست یافتن.

اما اگر گسترش پیدا کنند کمترین توقع جلوگیری و مجازات نماینده و سایر افرادی است که باعث التهاب مردم شده اند و اگر هم نشد مشخص است که تشکل ها به رسالت خود عمل نکرده اند.

در حال خواندن تاریخ های محاکمه متهم هستم و در صورت تبرئه متهم محاکمه می شود.

به نظر من تعقیب نماینده شایسته نیست و اگر نظارت نماینده صحیح نباشد باید در دادگاه رسیدگی شود.
65

دکمه بازگشت به بالا