عمومی

انجام پروژه‌های زیرساختی در سنقروکلیایی حاصل تعامل دستگاه‌ها است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

غلامرضا مرتضوی در گفتگو با خبرنگار آنلاین اظهار داشت: در زمینه توسعه زیرساخت ها از جمله آسفالت و راه، رفع مشکلات آب شرب، توسعه برق، گاز و توسعه شهرک صنعتی در شهرستان آغاز شده که حاصل همکاری است. ، مشارکت. و حمایت سازمان ها و همه چیز. نظام در شهر است.

وی افزود: دولت با حضور مستمر خود در بین مردم و بخش‌های مختلف توانست آرامش را برای مردم به ارمغان بیاورد و با حمایت‌ها و نمایش بیشتر این فعالیت‌ها، ارتباط و عزم مسئولان را برقرار کند و نسبت به تصمیم‌گیری اعتماد ایجاد کند. فرآیند سازی و کاهش افکار منفی دشمنان.

فرماندار شهرستان سنکوپ کلیه گفت: در شهر سنکوپ کلیه امسال در هفته دولت شاهد به کارگیری 36 شغل و آغاز پروژه های متعدد با وام 228 میلیارد تومانی هستیم.

مرتضوی گفت: در سفر رئیس جمهور به استان کرمانشاه پروژه هایی بر شهر تاثیر می گذارد سنکوپ کلیه و سایر پروژه های منطقه ای از جمله تزریق بدهی به پروژه بزرگراه بیستون سنقرکارخانه شیمیایی شهر سنقر و آب و ماهیت ارشاد اسلامی از جمله مواردی است که به صورت خلاصه 237 میلیارد تن و مابقی از طریق اختیارات منطقه مانند راه ها بالغ بر 60 میلیارد تن در نظر گرفته شد.

وی گفت: از نظر برق نیز احداث مرکز جدید توزیع برق در شهرستان با 70 درصد پیشرفت فیزیکی تا به امروز بالغ بر 75 میلیارد تومان هزینه شده است که پیش بینی می شود تا خرداد ماه احداث شود. 1402. نیروگاه قدیمی هنوز در شهر استفاده می شود. قابل انجام است و برای ایجاد امکان برای کل منطقه 2 نیروگاه در این مکان توسط شهرستان احداث شده است که مشکلی در تامین منازل و صنایع ایجاد نخواهد کرد. برای قرن آینده مهم است.

فرماندار سنکوپ کلیه در مورد ساخت و ساز مدارس، یازده مدرسه در شهرستان وجود دارد سنکوپ کلیه در حال ساخت است، گفت: در این منطقه امسال طرح حذف مدارس مشترک در دستور کار قرار دارد.

فرماندار شهرستان سنکوپ کلیه وی گفت: در حوزه مدیریت آب امسال 15 میلیارد و 300 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است و در 17 هزار هکتار و در حوزه ساخت و ساز در شهرک صنعتی کار آب انجام می شود. توسعه. سنقر در دستور کار قرار گرفت و حدود 40 هکتار از محدوده توسعه در نظر گرفته شده و هم اکنون در دست برنامه ریزی است، حوزه صنعتی روستایی برقرار است، فرآیند خرید زمین انجام شده و در مرحله واگذاری است.

وی ادامه داد: در زمینه کمک رسانی به مردم کارهای بزرگی انجام شده است که می توان به توسعه چترهای بیمه ای در همه گروه ها از جمله بیمه افراد ساکن در فقیرترین مناطق بدون بیمه اشاره کرد. گروه بیمه سلامت و افزایش پوشش بیمه ای از جمله خدمات ناباروری در شهرستان. سنکوپ کلیه بیش از 99 درصد افراد بیمه شده، حدود 64 هزار نفر از بیمه سلامت و بیش از 30 هزار نفر از بیمه تامین اجتماعی استفاده می کنند.

مرتضوی برای مصاحبه در شهرستان سنکوپ کلیه وی گفت: در بحث ارتباط نیز برنامه های خوبی در دستور کار است که از سال گذشته 12 مرکز تلفنی تصمیم گرفته شده به شهرستان بروند که 5 مرکز تا پایان خردادماه و 7 مرکز دیگر به بهره برداری می رسند. از سوی شرکت مربوطه قول داده شده است که در پایان دهه فجر امسال تکمیل شود. تکمیل این پروژه تقریباً 100 درصد از شهر را تحت تأثیر قرار می دهد.

ایجاد پالایشگاه کارخانه پزشکی، سایت معدن و شناسایی مناطق معدنی از طریق شرکت ایمیدرو و استفاده از آن یکی از طرح هایی بود که فرماندار از برنامه های تیم مدیریتی شهرستان برای آینده یاد کرد.

دکمه بازگشت به بالا