عمومی

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین شهرداری خرم‌آباد و فنی و حرفه‌ای – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، مجید دریکوند با اشاره به دیدار با مدیرعامل و دستیار جدید لرستان گفت: آموزش فنی و حرفه ای دو جایزه، آموزش برای کارکنان شهرداری خرم آباد با بیش از ۱۶۰۰ نفر از جمله کارکنان شرکت و مرحله دوم آموزش مدنی بود.

وی در ادامه با بیان اینکه ظرفیت ها و تجهیزات موجود دو طرف بررسی شد، گفت: قرار شد تفاهم نامه ای بین دو سازمان منعقد شود و در صورت امکان سند دانشگاهی مشترک تهیه شود و کار در حال انجام باشد. . ارسال، امضا و تبدیل آن به سند مرتبط.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: آموزش کارکنان ویژه بسیار مهم است، اما برای نیاز شهرداری ها بسیار مهم است، به عنوان مثال آموزش ویژه «GES» یا آموزش ویژه مسئولان ارشد و دوره هایی از این قبیل می تواند کمک کند و در نهایت می تواند کمک کند. منجر به حل مشکلات بشر می شود.

دریکوند افزود: از سوی دیگر تصمیم گرفت بر آموزش شهروندی تمرکز کند و اگر آموزش رایگان باشد بسته آموزش همگانی توسط شهرداری ها تعریف و توسط کارشناسان فنی و فنی منطقه انجام می شود تا همسایگان از طریق سرای محلات، می توانند آموزش های مرتبط با نیازهای هر منطقه را پیش ببرند و انجام دهند.

وی در ادامه با بیان اینکه در زمینه رصد مشکلات شهری از آموزش و پرورش تصمیم گرفتم کارگاه هایی را با حضور کارشناسان فنی و کارشناسان در مرکز پژوهش ها و شورای راهبردی شورای شهر برگزار کنیم، گفت: می توانیم راه های جدیدی پیدا کنیم که در این جلسات و ارائه خدمات ارزنده ای ارائه شود. آموزش.” ترتیبی دهید که شهرداری ها، تکنسین ها و متخصصان با یکدیگر همکاری کنند تا ظرفیت مردم برای مسائل شهروندی افزایش یابد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: مسائل آموزشی وجود داشت که کسب و کار را بازگرداند و می توان در مورد توانمندسازی زنان خانه دار و مشاغل خانگی، آموزش خرده فروشان و برنامه ریزی صحبت کرد و اگر گروهی که درگیر هستند قابل توجه باشد می توانیم بهره مند شویم. به نوعی.” برگزاری اولین سری کلاس های بدون هدف موفقیت به همراه ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا