عمومی

اهمیت تمامیت ارضی و امنیت ملی

شکی نیست که ایمنی حرف اول را می زند و پلیس در هر کشوری باید مورد احترام و احترام باشد، اما شما می توانید قسم بخورید که همه پلیس ها بی گناه هستند و برخی از آنها هیچ اشتباهی نکرده اند و این. آیا همه آنها طبق قانون و اخلاق عمل می کنند؟ خوب، اگر اشتباهی صورت گرفته باشد، برای حفظ آبروی دیگران سریع عمل کنیم، یا حتی اگر پلیس از قبل بگوید اگر اشتباهی شده، پیشاپیش عذرخواهی می کنیم. انجام این کار نه تنها از احترام پلیس می کاهد، بلکه باعث افزایش احترام آنها در چشم همگان می شود.

نه به این دلیل که گفته می شد بسیاری از سازمان ها موظف به حفظ طهارت و حجاب هستند، چرا وزارت کشور و نیروی انتظامی بدون در نظر گرفتن کار سایر سازمان ها یک طرفه عمل می کنند.

درگذشت خانم مهسا امینی بسیار دردناک بود، اما مرگ بسیاری از مردم به ویژه جوانان عزیز نیروی انتظامی یا سپاه و بسیج دردناک نیست. خونریزی ناعادلانه برای همه گران تمام می شود، اما مهمتر از آن وحشیگری این حوادث است. اینکه خانم مهسا امینی چیزی ندیده موضوعی است که عواقب آن مشخص خواهد شد. اما آیا سوء استفاده ای صورت نگرفته که به او آسیب روحی وارد کرده باشد و اگر چنین است، آیا در رفتار و جهت گیری مشکلی وجود ندارد؟

او می تواند بگوید توهین به خانم مهسا امینی در کل این شلوغی چیزی نیست، پاسخ او این است که اگر زودتر جلوی آن گرفته می شد، شاید موارد زیر رخ نمی داد و مدرکی علیه متهم و متهم وجود نداشت یا کم بود.

منبع ممکن است توسط بیل چو پر شده باشد، اما به پیل نرسید

ما دیر انتخاب می کنیم. شکی نیست که دشمن خارجی منتظر فرصت است و دست از اقدام برنمی‌دارد، اما باید هوشیار باشیم و احترام بگذاریم تا از هرگونه سوء استفاده پرهیز کنیم و به ویژه بر قضاوت کتاب مقدس مردم خود اصرار کنیم.

در حال حاضر، بسیاری از افراد از چیزها سوء استفاده می کنند و گاهی اوقات بدون اینکه بخواهند آتش بزنند یا حساب خود را با گروه تسویه کنند در حالی که می دانند چه کسانی از نتایج سود می برند، دعوا می کنند. همه رسانه های بیگانه نفرت خود را از جمهوری اسلامی نشان می دهند و دندان تیز می کنند تا کشور را به آشوب بکشانند.

چه کسی درگیری را در خانواده آنها ایجاد می کند و به دیگران اجازه دخالت می دهد و چه کشوری به غیر از کودتا، درگیری های داخلی خود را با کمک سایر مقامات حل کرده است؟ اگر خطاهایی وجود دارد، باید آنها را با پشتیبانی داخلی برطرف کنیم. آیا می توان در یک مکان امن صحبت کرد یا در یک مکان متخاصم پر از خشم؟

داستان دو زن را شنیده اید که بر سر فرزندی با هم دعوا کردند و نزد علی (علیه السلام) رفتند تا با او صحبت کنند و هیچ کدام ناکام ماندند. حضرت باید می فرمود خوب من بچه را دو قسمت می کنم تا هر کدام سهم خودش را بگیرد. اونی که مادر واقعی بود گفت از حقم گذشتم و فهمیدم دوست واقعی بچه هست.

حالا اگر مملکت را تکه تکه کنند چه کسی جز دشمنان ایران خوشحال می شود؟ اگر در بین معترضان وطن پرستی باشد نه اغتشاشگران و آنها به کشور خود عشق می ورزند، خوب می دانند که نباید کاری که دشمن را پسندیده انجام دهند و آنهایی که از مردم شریف هستند باید بگویند: اگر اعتراضی داشته باشیم، می کنیم. خودمان به آن پایان دهیم.» و اجازه نخواهیم داد دشمن به ما حمله کند. “کمک” آغاز فاجعه است.

دو چیز وجود دارد که بخشی از ذهن است: بستن دهان هنگام صحبت کردن و صحبت کردن در هنگام سکوت.

6565

دکمه بازگشت به بالا